Zajęcia muzyczne z Joszko Brodą w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 14.09.2019

Zajęcia muzyczne z Joszko Brodą w Galerii Bronowice

Nauka śpiewu tradycyjnych pieśni, warsztaty muzyczne i odkrywanie kultury folklorystycznej. Brzmi dobrze? – 14 września Joszko Broda zaprasza na bezpłatną lekcję pokazową do Galerii Bronowice. „Szkoła z lasu” to nowy projekt artysty skierowany do dzieci z zerówek i szkół podstawowych.

Naukowcy nie mają wątpliwości, że muzyka powinna towarzyszyć dzieciom od najmłodszych lat. Bodźce, które ona dostarcza, pobudzają rozwój mózgu i układu nerwowego, wpływają również na kształtowanie osobowości dziecka. Nauka gry na instrumentach wzmacnia pamięć, uwrażliwia, uczy systematyczności i koncentracji. Jest przy okazji – po prostu – przyjemna.

Joszko Broda, muzyk i multiinstrumentalista, od ponad 20 lat prowadzi inicjatywy muzyczne skierowane do dzieci i młodzieży. Muzyka towarzyszy mu od wczesnego dzieciństwa, na scenie zadebiutował w wieku 4 lat w zespole swojego taty, Józefa Brody. Swoją twórczość czerpie z tradycji beskidzkich, a w przygotowywanych aranżacjach wykorzystuje instrumenty pasterskie, dzięki czemu jego muzyka odwzorowuje dźwięki natury.

Szkoła z lasu to nowatorski projekt, w którym artysta podzieli się swoimi umiejętnościami z najmłodszymi. Podczas cotygodniowych, godzinnych spotkań, dzieci będą uczyły się śpiewu tradycyjnych pieśni ludowych oraz gry na unikalnych instrumentach etnicznych. O tym, jak będą wyglądały warsztaty, będzie można się przekonać 14 września w Strefie Relaksu i Video Games na parterze Galerii Bronowice. W godzinach 12:00 – 13:00 dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnej lekcji pokazowej.

Zajęcia w Szkole z lasu są płatne, zapisy prowadzone są do końca września – szczegóły na stronie http://joszkobroda.pl/szkolazlasu/

 

kontakt dla mediów:

Agnieszka Dźwigoń, Open Media, tel. 698 618 575, e-mail: agad@openmedia.pl

Aleksandra Burak, Open Media, tel. 664 716 024, e-mail: aleksandra@openmedia.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl