Zajęcia metodą Suzuki i Gordona – zapisy

ul.Żytnia 13/108 01-014 Warszawa mapa

piątek 30.09.2016

muzyczna-przystan-warszawa-zajecia-muzyczne

Muzyczna przystań zaprasza na zajęcia z elementami metody Suzuki i Gordona. Prowadzenie:  nauczyciel Suzuki od skrzypiec. 

Zajęcia gordonowsko-suzukowe piątek 30.09, 7.10 godz17.30. Trwają zapisy.Na zajeciach muzycznych rytmiczno-suzukowo-gordonowskich przede wszystkim duzo spiewamy.Tak jak w metodzie suzuki pierwszym nauczycielem dziecka jest rodzic, dlatego zachecamy rodzicow aby spiewali wraz z dzieckiem. Na poczatku spiewamy piosenke powitalną. Kontakt dzecka z zywym instrumentem ma ogromne znaczenie. Aby spiewac piosenki czysto nauczyciel pomaga grając pizzicato. Nastepnie dzieci korzystają z piosenek z 1 zeszytu suzuki. Kotek goni myszke , hopsasa,czekolada,ruda wiewiorka , wyszly w pole kurki trzy… Uczac sie tych prostych piosenek korzystamy tez z metody Gordona , spiewajac Pam Pam oraz wplatajac proste improwizacje. Wspaniały sposób aby rozwinąć słuch dziecka a może również zainspirować do nauki gry na skrzypcach ( Prowadząca to nauczyciel suzuki i jest możliwość rozpoczęcia  indywidualnej nauki gry na skrzypcach.)

 

 

Zakończenie. Papapa.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
muzyczna przystań zajęcia dla dzieci

Muzyczna Przystań

Zapraszamy do " Muzycznej Przystani", jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą realizować marzenia związane z muzyką. Prowadzimy zajęcia indywidualne z nauki gry na instrumentach dla dzieci oraz dorosłych: gitara, pianino, …

Więcej

Adres:

ul. Żytnia 13/108
01-014 Warszawa
(Wejscie od ul. Leszno)


Kontakt:

781341883
muzycznaprzystan@wp.pl
http://www.muzycznaprzystan.com

Zobacz także