Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Weleda
Weleda Baby

Zajęcia dla przyszłych mam w Trójmieście

📅 czwartek 01.07.2010 do piątek 31.12.2010
Zajęcia dla przyszłych mam w Trójmieście
Masaż, który wykonuję jest specjalną odmianą masażu polinezyjskiego, dedykowaną dla kobiet w ciąży. Charakteryzuje go wyjątkowa delikatność i troska o zdrowie mamy i maluszka oraz wygodę podczas zabiegu.

Masaż porusza płyny ustrojowe, poprawiając odżywianie komórek i odprowadzanie toksyn z ciała. Pomaga przy opuchliźnie kończyn, często występujących w tym stanie. Stosowana przy masażu oliwka wpływa korzystnie na skórę. Staje się bardziej elastyczna, co chroni ją przed powstawaniem rozstępów. Stan dobrego samopoczucia i relaksu utrzymuje się przez wiele dni po masażu.

Rozluźnienie ciała matki odbiera również dziecko. Czasem tańczy, czasem pływa w łonie mamy.

Czas masażu, to czas na oderwanie się od stresów i trosk codziennego życia, uwolnienia napięć i zanurzenia w głąb siebie. Nawiązania i pogłębienia kontaktu ze swoim mającym przyjść na świat maleństwem. Akceptacji swojego niezwykłego stanu. Bycia z sobą w pięknym oczekiwaniu.

Masaż trwa mniej więcej godzinę. Dłuższy masaż może być męczący dla przyszłej mamy. Całe nasze spotkanie trwa do dwóch godzin. Masuję przy relaksacyjnej muzyce, jednak jeśli przyszła mama ma ulubioną muzykę, proszę przynieść, chętnie poznam coś nowego 🙂

Masaż wykonywany jest na kobiecie leżącej na boku, w pozycji zbliżonej do embrionalnej. Boczne ułożenie ciała pozwala na łatwy dostęp do takich partii ciała jak miednica i dolne partie pleców w części krzyżowej, które u kobiet ciężarnych są znacznie obciążone i którym masaż przynosi dużą ulgę. Masaż brzucha jest istotną częścią masażu ciążowego, pozwala na łagodne masowanie dziecka w łonie matki i fizycznie wzmaga odczucie połączenia między kobietą i jej dzieckiem.

Masażystka: Agnieszka Kawula-Kubiak

Trzy masaże są moją pasją: Lomi Lomi Nui, Masaż Shantala i ciążowy. Ponieważ sama niejednokrotnie przekonałam się o zbawiennych skutkach dotyku, mam misję przekazywania i mówienia o dotyku pełnym bezwarunkowej miłości.

Uwielbiam masaż hawajski Lomi Lomi Nui, mam okazję obserwować zbawienne efekty masażu niemowlaków metodą Shantala. Od niedawna kocham robić także masaże kobietom w ciąży, przyszłe mamy są zrelaksowane, a maleństwa podczas masażu niejednokrotnie delikatnie się w brzuszku ruszają, dziękując moim dłoniom za okazaną troskę. Dla mnie to magiczne chwile…

Zapisy mailowe info@bliskosciharmonia.pl lub telefoniczne 692-215-113

Serdecznie zapraszam!

{{moduly ntltresc}}

838 ocen
4.95
dodaj ocenę
×