Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

poniedziałek 01.11.2010 do wtorek 30.11.2010

Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Pracownia plastyczna Artystart ( prowadzona przez Fundację Serdecznik) to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych chcących rozpocząć przygodę ze sztuką lub rozwijać swoje umiejętności plastyczne.

Prowadzimy zajęcia z zakresu szeroko pojętego rysunku, malarstwa i grafiki urozmaicane działaniami przestrzennymi, animacyjnymi, kreacyjnymi w zakresie możliwości materiałowych pracowni i ewentualnego zainteresowania nimi przez uczestników zajęć.

Dla dzieci zabawa i wolna ekspresja , ale także konsekwentna praca nad kolejnymi tematami w różnorodnych technikach – mogą być doświadczeniami życiowymi pomagającymi rozwijać kreatywność.

Zasadą nadrzędną dla nas jest dostosowywanie tematów zajęć do indywidualnych potrzeb uczniów.

Jeśli chcesz spróbować odnaleźć się w labiryncie sztuki dawnej i współczesnej, masz potrzebę wyrażania siebie w twórczości wizualnej – serdecznie zapraszamy!

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, profesjonalne wyposażenie pracowni oraz ciekawe tematy zajęć.

Pracujemy w kameralnych, 4-5 osobowych grupach.

Zajęcia codziennie od 14.30

Więcej na www.artystart.pl

Zapisy:

lub telefonicznie: 505 418 957 ; 502 390 572 (w godzinach 10.00-18.00)
lub mailowo: artystart@gmail.com (w mailu proszę podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, dzień tygodnia i godzina, która państwa interesuje oraz kontakt do rodzica: telefon ,e-mail)

Liczba miejsc ograniczona !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Fundacja Serdecznik w projekcie pracownia Artystart prowadzi odpłatne zajęcia plastyczne , finansujące jednocześnie zajęcia nieodpłatne.
Celem tego projektu jest zwiększenie możliwości uczestnictwa w warsztatach plastycznych wszystkim chętnym bez względu na ich sytuację finansową.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Grodziska 15
60-363 Poznań


Kontakt:

502390572
fundacja.serdecznik@gmail.com
http://www.serdecznik.pl