zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Pan Ryba

zajęcia dla dzieci w krakowie

📅 wtorek 16.03.2010 do czwartek 08.04.2010
zajęcia dla dzieci w krakowie

-grupa "hecowych Smyków" dla dzieci od ok. 2 do 2,5 lat (do zabawy zapraszamy Rodziców lub Opiekunów)
-grupa "hecowych Starszaków" dla dzieci od 2,5 do 3,5 lat.

zajęcia dla dzieci w krakowie

Każde zajęcia posiadają temat przewodni, wokół którego prowadzone są wszystkie zabawy ogólnorozwojowe m.in. plastyczne, ruchowe, twórcze. Zajęcia dostosowane są do umiejętności Dzieci zgodnie z grupą wiekową. Zajęcia dla "Starszaków" dodatkowo przygotowują Dzieci do ważnego kroku, jakim jest pójście do przedszkola.
Zajęcia prowadzą doświadczone Animatorki (zawsze dwie). Grupa dzieci nie przekracza 8 osób.

Rodziców prosimy o zabranie dla Dzieci wygodnego ubrania (takiego, które można pobrudzić) i obuwia na zmianę. W przerwie zajęć Dzieci otrzymają sok.

Gdzie i kiedy?
Zajęcia odbywają się we wtorki (od 2 marca do 27 kwietnia 2010 r.) na ul. ul. Różanej 5 (Dębniki) w Ośrodku Stowarzyszenia Saltrom.
hecowe zajęcia dla Smyków rozpoczynają się o godzinie 10:45 i trwają ok. 60 minut
hecowe zajęcia dla Starszaków rozpoczynają się o godzinie 12:15 i trwają ok. 90 minut

Zajęcia są stopniowo wydłużane do dostosowując ich długość do chęci i możliwości Dzieci.

Cena zajęć w cyklu wynosi 20 złotych. W cyklu wiosennym odbywa się 8 zajęć (do zakończenia cyklu pozostało 6 zajęć). Odpłatność za zajęcia pobierana jest z góry.

Cena obejmuje materiały potrzebne do wykonywania prac na zajęciach, opiekę animatorek, ubezpieczenie oraz napój dla Dzieci w przerwie zajęć.

Koszt jednorazowego udziału w zajęciach wynosi 25 złotych, i jest możliwy po potwierdzeniu wolnego miejsca przez Zespół Fundacji.

Wpłaty prosimy dokonać na konto Fundacji Ale heca!:
ul. Rydla 45a/39
30-087 Kraków
Numer konta: 04 1540 1115 2111 6011 8037 0001 (BOŚ Bank S.A.)

Zapisy: mailowo pod adresem kontakt@aleheca.org.pl oraz telefonicznie 512 716 303.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

O programie zajęć
Program zajęć Fundacji opiera się głównie na teorii ośmiu inteligencji Howarda Gardnera, dlatego w swojej pracy łączymy różne metody nauki, tak aby w procesie uczenia się Dzieci mogły wykorzystywać jak najlepiej posiadane zdolności, odkrywać i rozwijać talenty. W trakcie zajęć stwarzamy Dzieciom możliwość eksperymentowania, doświadczania, a tym samym rozwijania się na różnych płaszczyznach m.in. ruchowej, muzycznej, plastycznej, twórczej, społecznej, emocjonalnej, poznawczej. Nasze zajęcia odbywają się w niewielkich grupach od 5 do 10 Dzieci i prowadzą je dwie animatorki z dużym doświadczeniem.

W nowym cyklu zajęć wraz z dziećmi wybierzemy się w pełną przygód podróż po "hecowym" mieście. Będziemy spacerować ulicami, które postaramy się zamienić w miejsca wesołe i kolorowe, a także sprawdzimy w jaki sposób można się po nich bezpiecznie poruszać. Wybierzemy się także na zakupy; sprawdzimy co można kupić w księgarni, piekarni, a co w warzywniaku. Kolejnym punktem naszej wycieczki będzie ZOO. Tam poznamy takie zwierzęta jak papugi, pingwiny i kangury, a także sprawdzimy w jakich miejscach mieszkają i jak się poruszają. Później wybierzemy się na spacer po parku, w którym postaramy się zaprzyjaźnić z kaczkami żyjącymi nad wodą, oraz pogimnastykować się chwilę. Na naszej trasie nie może zabraknąć także muzeum, w którym będziemy mogli stworzyć własne rzeźby oraz nietypowe nocne obrazy. W czasie naszej podróży miasto odwiedzi cyrk, do którego oczywiście także zawitamy. Czekać tam na nas będą między innymi zabawy w kolorowym namiocie z chusty, oraz klaun, któremu pomożemy stworzyć barwną fryzurę. Na koniec naszej wycieczki wstąpimy do cukierni, w której będziemy pracować nad świątecznymi wypiekami.

759 ocen
4.99
dodaj ocenę
×