Kursy językowe dla dzieci w Językowie

Jeleniogórska 7a, 60-179 Poznań mapa

poniedziałek 29.08.2016 do piątek 16.09.2016

kursy językowe

Nasza mała kameralna szkoła językowa na Grunwaldzie oferuje zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego dla dzieci od czwartego roku życia. Uczy się wiele grup na różnych poziomach i w różnych kategoriach wiekowych.

Zajęcia prowadzimy w miłej i luźnej atmosferze, która sprzyja nauce języka obcego. Stawiamy na zabawę, dlatego podczas zajęć często korzystamy z gier, które dzieci uwielbiają. Językowo jest szkołą partnerską National Geographic Learning, dzięki czemu korzystamy ze zróżnicowanych i ciekawych podręczników m. in. Our World i innych materiałów dydaktycznych. Nasi lektorzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, a to wszystko sprawia, że mali uczniowie szybko i sprawnie oswajają się z obcym językiem oraz zaczynają się w nim swobodnie i naturalnie czuć.

Do Językowa zapraszamy wszystkie dzieci, także te, które nie lubią uczyć się języka w szkole.

Jako pierwsi w Poznaniu oferujemy zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci z dysleksją. Lektorzy po specjalistycznych kursach proponują autorski program nauczania. Formuła zajęć bez zeszytów i żmudnych ćwiczeń gramatycznych pomaga przełamać niechęć dzieci do nauki. Językowo obala teorię, że dzieci z dysleksją nie mają predyspozycji  do przyswajania języków obcych.

Kontakt:
Jeleniogórska  7a, 60-179 Poznań
Tel. 606 990 901
e-mail: biuro@jezykowo.net
www.jezykowo.net

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Językowo Centrum Języków Obcych

Językowo Centrum Języków Obcych

Językowo to kameralna szkoła języków obcych na poznańskim Grunwaldzie. Językowo oferuje innowacyjne podejście do nauczania, przyjazną atmosferę i dobra zabawę, która zaprocentuje świetną znajomością języka obcego. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach, co …

Więcej

Adres:

ul. Jeleniogórska 7a, 60-179 Poznań

Kontakt:

606 990 901
biuro@jezykowo.net
http://www.jezykowo.net

Zobacz także