Zajęcia adaptacyjno-edukacyjne MiniCiuchcia dla dzieci od roku do 4 lat z opiekunem

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch - Bielany 2, Klaudyny, Warszawa, mapa

sobota 26.11.2016

ciuchcia puch puch przedszkole adaptacja

W obecności rodziców dzieci poznają przedszkole, zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, oswajają się z nowym miejscem i biorą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Rodzic towarzyszy dziecku podczas zajęć. W obecności opiekuna dziecko z większą ufnością wchodzi w nowe środowisko, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa.

Podczas najbliższych zajęć odwiedzi nas pani Sowa wraz ze swoją przyjaciółką sroką – będziemy razem ważyć kaszę, szukać dziupli i zakładać gniazdo. Podczas spaceru po jesiennym lesie spotkamy również jeża Kolczatka szykującego się już do snu zimowego, który – zanim zaśnie – spróbuje nauczyć nas wierszyka pt. „Jeż”. Wraz z sową i jej przyjaciółmi pokonamy też leśny tor przeszkód, wspinając się na wzgórza i pagórki i po kamieniach przeskakując rwący potok. W ramach pracy plastycznej ulepimy kolczastego jeżyka z masy solnej.

Prosimy o zgłaszanie udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt zajęć 25 zł.

26 listopada (sobota) w godz.11.00-12.00.

Zapisy:

Ciuchcia Puch Puch Bielany,
ul. Klaudyny 28A,
bielany@puchpuch.pl
tel.660 718 942

www.puchpuch.pl

Przedszkole i opieka nad dziećmi Warszawa Targówek, Wawer, Bielany. Warsztaty dla dzieci i adaptacja przedszkolna.

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę troskliwych, kompetentnych, kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę oraz czują się szczęśliwe i bezpieczne. Dzięki …

Ciuchcia Puch Puch Bielany - ul. Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Zacisze - ul. Łokietka 7, 03-586 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Wawer - ul.Stradomska 12 04-619 Warszawa

tel.(22) 833 66 75; tel.: (22) 677 27 64; (22) 812 16 47