Zajęcia adaptacyjno-edukacyjne MiniCiuchcia dla dzieci od roku do 4 lat z opiekunem

ul. Klaudyny 28A, Warszawa mapa

sobota 10.12.2016

zajęcia adaptacyjne

W obecności rodziców dzieci zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, oswajają się z nowym miejscem i biorą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Rodzic towarzyszy dziecku podczas zajęć.

W obecności opiekuna dziecko z większą ufnością wchodzi w nowe środowisko, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa.

Podczas najbliższych zajęć wyruszymy w podróż samolotem do śnieżnej krainy, gdzie czeka nas wiele fantastycznych zabaw. Zorganizujemy wesoły kulig, pokonamy góry lodowe i weźmiemy udział w wielkiej bitwie na gazetowe śnieżki. Zaprosimy też pingwina Pik-Poka do wspólnego łowienia ryb
i lepienia bałwana, a zmarznięte dłonie i stópki rozgrzejemy przy piosence „Och, jak zimno”. Nauczymy się również piosenki „Tak się zachmurzyło” i posłuchamy wiersza B. Lewandowskiej pt. „Panie bałwanie”, ilustrowanego pacynkami. W programie przewidziano także śmieszne rymowanki-zgadywanki i pracę plastyczną – wykonanie przestrzennego pingwina.

Prosimy o zgłaszanie udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt zajęć 25 zł.

10 grudnia (sobota) w godz.11.00-12.00.

Zapisy:

Ciuchcia Puch Puch Bielany,
ul. Klaudyny 28A,
bielany@puchpuch.pl
tel.660 718 942

www.puchpuch.pl

Przedszkole i opieka nad dziećmi Warszawa Targówek, Wawer, Bielany. Warsztaty dla dzieci i adaptacja przedszkolna.

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę troskliwych, kompetentnych, kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę oraz czują się szczęśliwe i bezpieczne. Dzięki …

Ciuchcia Puch Puch Bielany - ul. Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Zacisze - ul. Łokietka 7, 03-586 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Wawer - ul.Stradomska 12 04-619 Warszawa

tel.(22) 833 66 75; tel.: (22) 677 27 64; (22) 812 16 47