Zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dla maluszków w przedszkolu Ciuchcia Puch Puch

Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7 i Ciuchcia Puch Puch Bielany, ul. Klaudyny 28A, mapa

sobota 17.12.2016

adaptacja ciuchcia

Mamo! Tato! Przygotuj swoje dziecko do pójścia do przedszkola. Zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dla maluszków od roku do 4 lat z opiekunem.

Mamo! Tato! Przygotuj swoje dziecko do pójścia do przedszkola. Zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dla maluszków od roku do 4 lat z opiekunem.

W obecności rodziców dzieci zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, oswajają się z nowym miejscem i biorą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Rodzic towarzyszy dziecku podczas zajęć. W obecności opiekuna dziecko z większą ufnością wchodzi w nowe środowisko, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa.

Dzięki zajęciom MiniCiuchcia, dziecko łatwiej rozstanie się z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do żłobka czy przedszkola.

Termin: 17 grudnia (sobota)

godz.10.00-11.00 Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7, zacisze@puchpuch.pl
godz.11.00-12.00
Ciuchcia Puch Puch Bielany, ul. Klaudyny 28A, bielany@puchpuch.pl

Koszt zajęć 25 zł.
Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły na www.puchpuch.pl oraz u dyrektorów placówek.

Przedszkole i opieka nad dziećmi Warszawa Targówek, Wawer, Bielany. Warsztaty dla dzieci i adaptacja przedszkolna.

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę troskliwych, kompetentnych, kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę oraz czują się szczęśliwe i bezpieczne. Dzięki …

Ciuchcia Puch Puch Bielany - ul. Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Zacisze - ul. Łokietka 7, 03-586 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Wawer - ul.Stradomska 12 04-619 Warszawa

tel.(22) 833 66 75; tel.: (22) 677 27 64; (22) 812 16 47