Zagram to śpiewająco – warsztaty piosenki aktorskiej dla dzieci. Sosnowiec

Kościelna 11 mapa

poniedziałek 04.10.2021

Zagram to śpiewająco – warsztaty piosenki aktorskiej dla dzieci. Sosnowiec

Czy zastanawialiście się kiedyś, kim mogą zostać Wasze dzieci? Informatykami? Nauczycielami? Kucharzami? Bibliotekarzami? A może macie pod swym dachem „małych artystów”? Możecie to sprawdzić zapisując pociechy na bezpłatne warsztaty wokalno-aktorskie „Zagram to śpiewająco”, które odbędą się w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11) w dn. 4.10 o godz. 16.30, 8.10 i 11.10 o godz. 16:00.

Warsztaty są jedną z propozycji programowych 7. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej, realizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu. Zajęcia poprowadzi aktorka Teatru Zagłębia – Agnieszka Bieńkowska. Udział w warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

Zajęcia wokalno-aktorskie mają na celu rozwinięcie u dzieci umiejętności prawidłowej emisji głosu, dykcji, jakże niezbędnej także w życiu codziennym, umiejętności aktorskich, ruchu scenicznego, zapoznanie uczestników z różnymi technikami aktorskimi, które umożliwiają autorską, niepowtarzalną interpretację utworu.

Na warsztatach nie będzie czasu na nudę, a wręcz przeciwnie… dobra zabawa, połączona z nauką i sztuką, zagwarantują uśmiechy na buziach uczestników.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzykateatrwarsztaty