Zagadkowy Dzień Dziecka ze Scooby-Doo w Toruniu

Centrum Handlowe Kometa w Toruniu mapa

niedziela 05.06.2016

Scooby-Doo w Centrum Handlowe Kometa

Centrum Handlowe Kometa z okazji Dnia Dziecka zaprasza wszystkich fanów Scooby-Doo do przeżycia wspólnej przygody. Konkursy z nagrodami, mini-studio fotograficzne, plac zabaw i wspólne rozwiązywanie detektywistycznych zagadek już 5 czerwca w CH Kometa.

Spotkanie małych adeptów sztuki detektywistycznej rozpocznie się już o godzinie 12.00 i potrwa aż do 18.00. Na najmłodszych czekać będzie plac zabaw na którym wraz z grupą animatorów wszyscy chętni będą mogli dowiedzieć się jak zostać częścią grupy Scooby-Doo. W programie także akademia sztuki w której dzieci będą uczyć się jak rysować mapy i wskazówki dla wesołej ekipy detektywów. To nie wszystko! Powstanie również mini-studio fotograficzne, gdzie przy wehikule tajemnic każdy będzie mógł wykonać i odebrać pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie oczywiście przestrzeni pełnej zjeżdżalni, bujaków i domków w której to dzieci będą mogły choć na chwilę obniżyć swój poziom energii pod czujnym okiem animatorów. Organizator przygotował także liczne zabawy i konkursy. Na najmłodszych detektywów czekać będzie ponad 100 nagród.

Na wspólne świętowanie Dnia Dziecka w pełnym tajemnic świecie Scooby-Doo zaprasza Centrum Handlowe Kometa już 5 czerwca (niedziela) w godzinach 12.00-18.00.

Zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckafilm