Zacznij wiosenne porządki w głowie i w życiu!

Data wydarzenia: piątek 10.03.2017 do piątek 24.03.2017

Wstęp: 89

Zacznij wiosenne porządki w głowie i w życiu!

Proste życie w 21 dni to internetowe warsztaty dla kobiet, które chcą uprościć swoje życie i wprowadzić do niego więcej poczucia sensu, harmonii. Wystarczy komputer i Internet, by po wpisaniu swojego loginu i hasła rozpocząć wielką przygodę – nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Licencja jest ważna 9 tygodni.

Uczestniczki warsztatów mogą przyjrzeć się swoim przekonaniom, nawykom, relacjom z ludźmi. Ustalić, z czym nie czują się dobrze i zastanowić się, jak mogłyby to zmienić, by w ich życiu było mniej zmartwień, a więcej radości.

Sprawdź – ProsteŻycie.pl

Wszystko to w ramach 21 etapów (wykłady, ćwiczenia, filmy, testy i wskazówki), które obejmują obszary związane m.in. z pracą, finansami, organizacją czasu, rodziną, zdrowiem. Zadania odnoszą się do różnych życiowych sytuacji i problemów. Koncentrują się na tym, by zdobyta wiedza realnie poprawiła jakość życia.

Czego konkretnie nauczysz się dzięki warsztatom?

  • budować relacje w oparciu o wzajemny szacunek i empatię
  • określić swoje cele i zacząć je realizować
  • akceptować siebie i zbudować wiarę we własną wartość
  • skutecznie odpoczywać – zgodnie z duchem slow life
  • wyciszać się, uspokajać burzę negatywnych myśli
  • patrzeć z optymizmem na życie
  • rozsądnie podchodzić do obowiązków zawodowych
  • eliminować niepotrzebne wydatki
  • zmienić nawyki, by zlikwidować długi i nie popadać w nowe

Po co komplikować? Ciesz się życiem! Realizuj swoje marzenia.

W codziennej gonitwie zapominamy, że prawdziwe i trwałe szczęście nie bierze się z posiadania coraz to nowszych i lepszych rzeczy, lecz jest wynikiem życia pełnego sensu, pasji, wolności i rozwoju. Po co dźwigać „bagaż”, który zniewala i nie pozwala rozwinąć skrzydeł? Czas uprościć swoje życie i nadać mu zupełnie nowy, pożądany kurs! Pora przejąć ster!

 

Zapisz się na warsztaty ProsteŻycie.pl

 

Autor: Joanna Wrześniowska – psycholog kliniczny, terapeuta, trener. Specjalizuje się w Terapii poprzez Akceptację i Zaangażowane (ACT), leczy traumy (EMDR) i wspiera w rozwoju osobistym. Uczy, jak radzić sobie z trudnymi myślami i przekonaniami na swój temat. Stosuje trening uważności i samowspółczucia.

Poleca: Wojciech Eichelberger – założyciel Instytutu Psychoimmunologii IPSI, wybitny psycholog i terapeuta. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

 

positivelifelogo

Positive Life Sp. z o.o.

Positive Life Sp. z o.o. powstała w 2010 r. z inicjatywy wybitnego psychologa, specjalisty w profilaktyce i terapii stresu – Wojciecha Eichelbergera.
Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i skutecznych internetowych warsztatów szkoleniowych z zakresu …

Więcej

Adres:Kontakt:

(22) 188 14 52
kontakt@positivelife.pl
http://www.positivelife.pl