Zaczarowana Kraina Lodu

Wrocławski Klub Anima mapa

sobota 03.12.2022

Zaczarowana Kraina Lodu

Wrocławski Klub Anima zaprasza na program interaktywny pt.”Zaczarowana Kraina Lodu”, który odbędzie się 3 grudnia 2022 r. godz. 11:00.

Posiadająca czarodziejską moc kontroli nad śniegiem i lodem Elsa, jak co roku sprowadza zimę na cały świat, aby święta kojarzyły się z piękną, zimową atmosferą. Niestety przez ogromną ilość obowiązków w Zaczarowanym Lesie i codzienne zmęczenie Elsa traci panowanie nad czarami i zamraża cały świat wraz ze świętami. Jedyną osobą, która może jej pomóc w tym kłopocie jest siostra Anna, która udała się z Kristofem na przedświąteczny urlop. Elsa zostaje zupełnie sama ze swoim problemem. Zmianę w jej zachowaniu zauważa szalony Bałwan Olaf, który bezskutecznie próbuje odkryć powód złego nastroju Elsy. Zawstydzona Królowa Śniegu Elsa postanawia okłamać wszystkich i nie przyznać się do swojego błędu, co powoduje coraz więcej problemów. Wtedy do zamku w Arendelle przybywa pewien niespodziewany gość. Czy uda mu się rozwiązać problem zamrożonego świata? Czy uratuje tegoroczne święta? Kim jest ów przybysz? Dowiesz się wkraczając do Zaczarowanej Krainy Lodu.

50-cio minutowy program interaktywny o charakterze edukacyjnym z ważnym morałem, który na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Bilety papierowe dostępne we Wrocławskim Klubie Anima  w cenie 30 zł.
Bilety online dostępne na www.ekobilet.pl/klub-anima

Z kartą NaszWrocław (UrbanCardPremium) -20% tylko przy zakupie biletów stacjonarnie

Zapraszamy!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:teatr