Zabawy z książką – warsztaty dla dzieci w Mocak-u.  Kto ty jesteś?

Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK mapa

niedziela 10.11.2019

10

Zabawy z książką - warsztaty dla dzieci w Mocak-u.  Kto ty jesteś?

W niedzielę, 10 listopada, o godzinie 12 Mocak i Wydawnictwo Wytwórnia zapraszają dzieci od ósmego do dwunastego roku życia na warsztaty inspirowane książką Kto ty jesteś? Joanny Olech z ilustracjami Edgara Bąka.

„Autorka o książce: Jak objaśnić dziecku znaczenie abstrakcyjnych terminów? Takich jak na przykład: wierność… respekt… wrażliwość…? Nie ważą i nie pachną, nie mają koloru ani faktury. Możemy je opisać jedynie poprzez przejawy. Przez sposób, w jaki się manifestują” (z materiałów wydawcy)

Uczestnicy zainspirowani tekstem i ilustracjami zastanowią się, czym dla nich jest patriotyzm? Czy są lub mogą być patriotami? Poznają też dzieła stworzone przez artystów z myślą o ojczyźnie i w trosce o nią.

Wstęp 10 zł*. Liczba miejsc ograniczona. Materiały zapewnia Muzeum. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczną: (12) 263 40 36.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

MOCAK od początku swojej działalności prowadzi projekt Muzeum Dzieci, którego celem jest rozwijanie u najmłodszych zdolności do aktywnego uczestnictwa w świecie sztuki. Wierzymy, że taką postawę można wypracować, ucząc kontaktu z pracami, rozwijając w …

Więcej

Adres:

Ul. Lipowa 4
30-702 Kraków


Kontakt:

+48 12 263 40 35
edukacja@mocak.pl
http://www.mocak.pl
facebook