Zabawy w małym kinie – pokaz animacji dla dzieci

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5 (metro Służew) mapa

czwartek 24.05.2018

bezpłatne

Zabawy w małym kinie - pokaz animacji dla dzieci

W kolejnej odsłonie cyklu „W małym kinie” będziemy się świetnie bawić razem z naszymi bohaterami – Bolkiem i Lolkiem, kotem Filemonem, ryjówką Florką i mieszkańcami roześmianej planety Agi Bagi! Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Program

Agi Bagi | Nowy lasek
Gdzieś daleko w wielkim kosmosie istnieje mała planeta, która nazywa się Agi Bagi. W tym uroczym miejscu, po dwóch stronach planety, mieszkają dwa plemiona – Agingów i Bagingów. Oba bardzo kochają przyrodę, dbają o rośliny i o zwierzątka, troszczą się o środowisko – każde plemię na swojej stronie planetki. Zupełnie o tym nie wiedząc, współpracują ze sobą dbając o ekosystem Agi Bagi.

Bolek i Lolek na wakacjach | Zabawa w rycerza
Bracia – Bolek i Lolek – wyjeżdżają razem na wakacje, a każdy dzień dostarcza im niesamowitych przygód! Odwiedzają między innymi lunapark, wybierają się na grzybobranie, jadą nad wodę łowić ryby, a także na biwak w góry. Tym razem wykorzystując stare, wyrzucone na złom przedmioty, Bolek i Lolek urządzają zabawę w średniowiecznych rycerzy.

Dziwny świat kota Filemona | Zabawa w chowanego
Telewizyjny serial animowany dla dzieci wyprodukowany w Studiu Małych Form Filmowych Se-Ma-For i emitowany w latach 1972–1974. Opowiada o przygodach dwóch kotów – starego, doświadczonego Bonifacego oraz Filemona – małego, naiwnego kotka, ciekawego świata. Obaj mieszkają w wiejskiej chacie z Dziadkiem i Babcią.

Pamiętnik Florki | Nuda
Polski serial animowany pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej, małej ryjówki Florentyny, która jest baczną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać.

Zasady uczestnictwa
Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner
Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

CZW | 24.05 | g.10:00 – 11:30 | Sala Ziemia obiecana

Więcej: http://www.nina.gov.pl/wydarzenia/zabawy-w-malym-kinie-05-18/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmyzabawa

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także