Zabawy podłogowe dla dzieci niechodzących

Miejsce wydarzenia: ul. Na Błonie 13d

Data wydarzenia: wtorek 25.04.2017

Zabawy podłogowe dla dzieci niechodzących

Zajęcia będą świetną okazją do poznania innych dzieci, pobawienia się w ich towarzystwie.  Na początku zajęć mamy kilka wspólnych zabaw (muzyczne, sensoryczne, ruchowe), później dzieci mogą swobodnie poruszać się po sali i wybierać te aktywności, na które mają ochotę (tunel, zjeżdżalnia, piłeczki, wieeelkie kartonowe klocki, itp.)

Dla maluchów, których mamy wracają do pracy będzie to też okazja do oswojenia się z grupą dzieci i przygotowania się do kontaktu z innymi dorosłymi. (Mamo, jeśli planujesz przygotowywać dziecko do zostania w Klubie Malucha lub z nianią powiedź nam o tym – będziemy tworzyć sytuacje umożliwiające dziecku zabawę z nami lub naukę korzystania z naszej pomocy).

Zajęcia to też czas dla mam – szukania inspiracji, rozmowy z innymi mamami, przyglądania się swojemu maleństwu w nowej przestrzeni.

Zajęcia odbywają się we wtorki o 9.30 i są przeznaczone dla dzieci siedzących, niechodzących (lub uczących się chodzić).

www.centrumpestka.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia

Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica PESTKA

Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica PESTKA to miejsce wspierania naturalnego potencjału dziecka do rozwoju, a także miejsce spotkań i warsztatów dla rodziców oraz konsultacji indywidualnych.

Zapraszamy na zajęcia dzieci do 3 roku życia (z rodzicami lub …

Więcej

Adres:

ul. Na Błonie 13d
30-147 Kraków


Kontakt:

512 855 772
pestka@centrumpestka.pl
http://www.centrumpestka.pl