Centrum Edukacji, pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

czwartek 22.08.2019

Zabawy na bajtel placu. Bytom

„Bajtlowisko” to szczególna propozycja Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu na czas tegorocznych wakacji. Ekspozycja plenerowa, a zarazem miejsce, dzięki któremu powrócą gry i zabawy z dawnych czasów, a być może niektórzy odkryją dla siebie coś kreatywnego. Przez całe wakacje można zagrać tu w klasy, w gumę, w pajacyka, w kapsle. W każdy lipcowy i sierpniowy czwartek przypominamy klasyczne podwórkowe zabawy. W kasie Muzeum można wypożyczyć potrzebne do gier akcesoria. Życzymy dobrej zabawy!

data: 22 sierpnia 2019 (czwartek), godz. 11.00
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
wstęp wolny

Muzeum Górnośląskie