Zabawy klockami – Filmowy Klub Juniora zaprasza najmłodszych

Kino Przytulne w Łódzkim Domu Kultury, ul. Traugutta 18 mapa

sobota 28.04.2018

35 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie)

Zabawy klockami - Filmowy Klub Juniora zaprasza najmłodszych

Co sprawia większą frajdę w zabawie klockami – budowanie czy… burzenie powstałej konstrukcji? Sprawdzimy to podczas zajęć najbliższego Filmowego Klubu Juniora. Zajęcia odbędą się w sobotę, 28 kwietnia, w Kinie Przytulnym (w Łódzkim Domu Kultury). Początek spotkania o godz. 12:00.

Oto przyszedł czas na sprawdzenie sił uczestników Filmowego Klubu Juniora w konstruowaniu świata z… klocków. Zainspirowani przez Stukotki – przesympatycznych bohaterów zabawnej animacji, zbudowanych z kolorowych elementów, które co i rusz rozpadają się i składają na nowo – puścimy wodze naszej wyobraźni i oddamy się kreatywnej zabawie. Po projekcji dzieci wraz z opiekunami wezmą udział w konkursie na budowanie najwyższej wieży z klocków, sprawdzą swoją zręczność w skokach przez skakankę oraz podejmą wyzwanie stworzenia Stukotków z kolorowych figur geometrycznych.

Zajęcia Filmowego Klubu Juniora mogą z powodzeniem stanowić pierwszą wizytę w kinie – wyjaśnia Iwona Buchcic z Momakin. – Seans trwa kilkanaście minut, czyli tyle, ile jest w stanie skupić uwagę kilkulatek. Filmy starannie dobieramy do możliwości poznawczych dzieci. Nie pokazujemy reklam, a o tym, że na sali kinowej zaraz zgaśnie światło i zrobi się ciemno zawsze uprzedzamy maluchy, aby uniknęły nieprzyjemnego zaskoczenia.

Czas trwania zajęć został przewidziany na 1,5 godziny. Na Filmowy Klub Juniora obowiązują zapisy. Aby zgłosić udział dziecka wystarczy wysłać e-mail na adres warsztaty@momakin.pl z datą zajęć, imieniem i nazwiskiem zgłaszającego i wiekiem dziecka LUB zadzwonić (790 244 817). Zajęcia są płatne (35 zł za dziecko; opiekunowie uczestniczą w zajęciach bezpłatnie).

Organizatorem zajęć Filmowego Klubu Juniora jest MOMAKIN, posiadający kilkuletnie doświadczenie w realizacji warsztatów dla dzieci i młodzieży.

MOMAKIN wspiera duże rodziny i honoruje trzy rodzaje kart: Wojewódzką Kartę Rodzin Wielodzietnych, Łódzką Kartę Dużej Rodziny, Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Po jej okazaniu za udział dziecka w warsztatach należy zapłacić 28 zł.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Momakin logo warsztaty animacji

MOMAKIN


MOMAKIN narodził się z wielkiej pasji do kina i filmu, zwłaszcza animowanego.

I to właśnie animacja stanowi element wspólny dla organizowanych przez MOMAKIN warsztatów, wydarzeń, wystaw i szkoleń. Wszystkim naszym aktywnościom przyświeca misja popularyzacji …

Więcej

Adres:

Al. Kościuszki 39 lok. 30
90-418 Łódź


Kontakt:

790 244 817
momakin@momakin.pl
http://www.momakin.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:filmwarsztatyzabawa

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także