Zabawa Sylwestrowa – Zabawa interaktywna dla dzieci

niedziela 29.12.2019

Zabawa Sylwestrowa - Zabawa interaktywna dla dzieci

Zabawa interaktywna dla dzieci. Grupa Happy Land

Zapraszamy wszystkie dzieci na magiczną sylwestrową zabawę w której to:
Poznamy tajniki tańca hula, wspólnie poszukamy hawajskiego skarbu, spotkamy się z Vaianą.
Czekają na Was wesołe konkurencje, zabawy muzyczne, sylwestrowe koło fortuny, balonowe palmy i wiele innych atrakcji. Nie może Was zabraknąć. Raz w roku obchodzi się sylwestra.
I tak narodziła się nowa tradycja

Niedziela 29 grudzień godz. 12.30 Zabawa Sylwestrowa

Najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa !!!

Nasi Animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy z rekwizytami, gry animacyjne, planszowe, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami.
Przy każdym niedzielnym spotkaniu proponujemy inny scenariusz zabaw dla dzieci. Zabieramy wasze pociechy w świat kreatywnych gier i zabawy, a Wy rodzice macie chwilę dla siebie.
W każdą niedzielę Animatorzy czekają na dzieci w godzinach od 11:00 do 15:00

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26