UD

Zabawa na cztery fajerki. Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina

Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
🗺 mapa
📅 niedziela 18.06.2023
🎫 7zł
Co w łódzkiej trawie piszczy. Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina
Czy w mieście można w atrakcyjny i kreatywny sposób spędzić wakacje? Czy można wypocząć, nie nudzić się, a może nawet zrobić coś ciekawego? Sprawdzimy to podczas najbliższego spotkania z cyklu Akademia Małego Łodzianina. Porównamy także, jak dzieci wykorzystywały czas wolny kiedyś, a jak wygląda to dzisiaj. Czerwcowe warsztaty to również spotkanie podsumowujące tę edycję cyklu. Z tej okazji na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje, aktywności na powietrzu i duża porcja dobrej zabawy. Zachęcamy aby zabrać ze sobą karty uczestnictwa, na których gromadzone były naklejki z poszczególnych spotkań.

Akademia Małego Łodzianina to cykl spotkań przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-12 lat, które organizujemy raz w miesiącu, by zaprezentować różnorodne treści związane z historią miasta Łodzi, jego kulturą, obyczajowością oraz sztuką.

Warsztaty realizowane w ramach projektu “Dzielimy się Łodzią. Ludzie – miejsca – przedmioty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Edukacja Kulturalna 2023.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

310 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent