Zabawa na cztery fajerki. Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina

Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15 mapa

niedziela 18.06.2023

7

Co w łódzkiej trawie piszczy. Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina

Czy w mieście można w atrakcyjny i kreatywny sposób spędzić wakacje? Czy można wypocząć, nie nudzić się, a może nawet zrobić coś ciekawego? Sprawdzimy to podczas najbliższego spotkania z cyklu Akademia Małego Łodzianina. Porównamy także, jak dzieci wykorzystywały czas wolny kiedyś, a jak wygląda to dzisiaj. Czerwcowe warsztaty to również spotkanie podsumowujące tę edycję cyklu. Z tej okazji na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje, aktywności na powietrzu i duża porcja dobrej zabawy. Zachęcamy aby zabrać ze sobą karty uczestnictwa, na których gromadzone były naklejki z poszczególnych spotkań.

Akademia Małego Łodzianina to cykl spotkań przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-12 lat, które organizujemy raz w miesiącu, by zaprezentować różnorodne treści związane z historią miasta Łodzi, jego kulturą, obyczajowością oraz sztuką.

Warsztaty realizowane w ramach projektu “Dzielimy się Łodzią. Ludzie – miejsca – przedmioty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Edukacja Kulturalna 2023.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Miasta Łodzi logo

Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum upowszechnia wartości kulturalne, artystyczne i estetyczne, kształtuje wrażliwość poznawczą, informując o gromadzonych zbiorach i umożliwiając kontakt z nimi. Uczenie przez przyjemność oraz przebywanie w nieco archaicznym, „starożytnym” otoczeniu, pełnym tajemnic, wzbudza w młodych ludziach …

Więcej

Adres:

ul. Ogrodowa 15
91-065 Łódź


Kontakt:

42 254 90 00
muzeum@muzeum-lodz.pl
http://www.muzeum-lodz.pl
facebook