Zabawa dla Dzieci w Poznaniu

wtorek 01.04.2014

Zabawa dla Dzieci w Poznaniu

Nieco żartobliwie, ale całkowicie prawdziwie można będzie dołączyć 01. kwietnia 2014 r. w godz. 10:30  12:00 do grupy „Taniec z Udziałem Dziecka”, na lekkie, wiosenne i niezobowiązujące zajęcia improwizacji tanecznych.

 

W tym dniu opłata za zajęcia dla KAŻDEGO dorosłego uczestnika to jedynie 10 zł, a po zajęciach wspólna herbatka! Adres: Poznań, Studio Jogi Serdecznik, ul. Grunwaldzka 55 b. 5.

„Taniec z Udziałem Dziecka" (warsztatyagaty.pl) to bardzo szczególna forma zajęć z zakresu świadomego ruchu dla osób dorosłych, której TRZEBA choćby raz doświadczyć, aby POKOCHAĆ albo ODRZUCIĆ. Dla dzieci w wieku do ok. 18 mcy to przeważnie dość atrakcyjna i niecodzienna forma spędzenia czasu z dorosłym/ obok dorosłego i w towarzystwie innych dzieci. Spotkanie primaaprilisowe, już choćby z racji charakteru tego dnia, planuję poprowadzić w sposób lekki i żartobliwy, z głównym akcentem na rozluźnienie, przełamywanie schematów, taneczny żart i zabawę. A zabawa ta z kolei, ma paradoksalnie bardzo poważny cel – uwolnienie śmiechu i oddechu, a z tym uwolnienie napięć trapiących nasze ciało. Każde ciało. Pójdźmy za primaaprilisowym przesłaniem i dajmy sobie szansę nabrania zdrowego dystansu do samych siebie. Gorąco zachęcam!

Ponieważ grupa może liczyć maksymalnie 10 dorosłych uczestników, pamiętaj wcześniej zapisać się/zgłosić na te zajęcia.

ADRES:

NA stronie: warsztatyagaty.pl

NA FB: www.facebook.com

 01. Kwietnia 2013 godz. 10:30 do 12:00

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zabawa dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty Agaty

Regularne zajęcia rozwojowe dla Dzieci i dla Dorosłych, kreatywne spotkania warsztatowe, wydarzenia kulturalne dla NAJmniejszych, kameralne imprezy rodzinne i okolicznościowe . Oferta skierowana jest do osób chcących świadomie i twórczo rozwijać się w relacji ze sobą …

Więcej

Adres:

ul. Lodowa 6
60-226 PoznańKontakt:

695 609 499
biuro@warsztatyagaty.pl
http://www.warsztatyagaty.pl