Z serca do serca – Notes z afirmacjami dla kobiet w ciąży

poniedziałek 09.04.2018 do niedziela 22.04.2018

Z serca do serca - Notes z afirmacjami dla kobiet w ciąży

Zajrzyj do notesu z afirmacjami na kolejne tygodnie ciąży. Rozpocznij cykl duchowego przeobrażenia. Właśnie teraz, gdy przechodzisz metamorfozę zarówno fizyczną, jak i mentalną, masz doskonały czas na odrodzenie duchowe. Na odkrycie łączności ze stworzonym przez ciebie życiem na poziomie Jaźni. Oczyść swoje pole emocjonalne, zajrzyj w głąb siebie, usłysz swoje serce. Pomogą ci w tym afirmacje i kreatywne ćwiczenia. Sprawdź sama, ile możesz zyskać dzięki tej magicznej książce.

Doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważny jest okres ciąży zarówno dla rozwijającego się maleństwa, jak i przyszłej mamy. Zdrowe odżywianie, ruch i świeże powietrze, a także wykonywania badań kontrolnych w tym czasie to absolutne minimum, by zarówno mama jak i maluch zachowali dobre samopoczucie. Lecz, czy te działania są wystarczające? Wiele przyszłych mam odczuwa lęk zarówno podczas ciąży, jak i przed porodem. Złe samopoczucie potęguje strach, blokując w ten sposób przepływ czystej krystalicznej energii opartej na miłości, co z kolei już na etapie prenatalnym sprzyja powstawaniu blokad emocjonalnych w relacji z maleństwem w okresie prenatalnym. Jest jednak dobra wiadomość. Świadoma, radosna, mało inwazyjna praca ze sobą, pomoże nawiązać „dialog” ze wspierającym nas Wszechświatem, oczyścić blokady emocjonalne i pozbyć się lęków. Pomogą w tym afirmacje dla kobiet w ciąży, zebrane w kreatywnym notesie, opracowanym specjalnie dla przyszłych mam.

Część dochodu ze sprzedaży notesu zostanie przekazana na cele zorganizowania warsztatów duchowych dla przyszłych mam i ich partnerów, by ciąża i poród były cudownym przeżyciem. Wspieramy również akcję „Pajacyk”.

Z serca do serca. Notes z afirmacjami dla kobiet w ciąży
Autor: Marika Krajniewska – pisarka, wydawca, mama, praktykująca totalną biologię, techniki relaksacyjne. Praktyka duchowa zmieniał i to w znacznym stopniu jej życie, podnosząc jego jakość i komfort. Propaguje „cudowne” życie. Obecnie stosuje afirmacje, osiągając spokój, radość i miłość dla siebie i swojego maluszka.
Premiera: wiosna 2018

Wydawnictwo i Fundacja Papierowy Motyl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także