Z rodziną w Muzeum Miasta Łodzi
UD

Z rodziną w Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum Miasta Łodzi
🗺 mapa
📅 niedziela 04.06.2023
🎫 1zł
Z rodziną w Muzeum Miasta Łodzi
Rodzinna niedziela w muzeum to okazja, aby w gronie najbliższych zwiedzić pałacowe wnętrza i poznać historię naszego miasta. Podczas spotkania nasi najmłodsi goście będą mieli okazję nie tylko obejrzeć najciekawsze eksponaty, ale dzięki replikom także ich dotknąć oraz poznać mechanizm działania i sposób, w jaki zostały wytworzone. Spacerom po zabytkowych salach towarzyszyć będą dźwięki i zapachy, które pozwolą zanurzyć się w historię wszystkimi zmysłami. Podczas spotkania dostępne będą pomoce dydaktyczne, które ułatwią uczestnictwo w zajęciach osobom ze szczególnymi potrzebami.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu ,,Muzeum? Jasna sprawa!”, który otrzymał dofinansowanie z projektu „Kultura bez barier” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Koszt: 1 zł (bilet ulgowy), 3 zł (bilet normalny)

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

226 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent