Z przeszłości przyszłość – akcja twórcza Kolekttacz

Scena Wspólna mapa

sobota 03.06.2023

17

Z przeszłości przyszłość - akcja twórcza Kolekttacz

Jak zatroszczyć się o przyszłość naszego dziecka? Co możemy zrobić, by niczego mu w życiu nie zabrakło? Te i inne pytania spędzają niekiedy dorosłym sen z powiek. Wybiegając w daleką przyszłość, zdarza nam się gubić z oczu TERAZ.

Zapraszamy na działanie, które pozwoli zanurzyć się w tu i teraz, nacieszyć się chwilą i bliskością.

Przed nami wydarzenie pełne spontanicznego ruchu, dostosowanego do potrzeb małych dzieci i opiekujących się nimi dorosłych. Bez porównań, bez presji będziemy uruchamiać wyobraźnię naszych ciał. Przyjrzymy się emocjom, które towarzyszą nam w danej chwili i spróbujemy je nazwać. Takie momenty, pełne skupienia na sobie nawzajem, uważności i bliskości wzmacniają relację z dzieckiem. I przynoszą też mnóstwo radości, wspierając przy tym kreatywność.

Do naszej zabawy użyjemy wielkich szeleszczących kart papieru, które mogą stać się tym, czym tylko zapragniemy. Może to wyspa? A może azyl? Możemy je układać, szeleścić, skrywać się pod nimi lub się nimi zasłaniać. Podczas zabawy wspólnie z dzieckiem, obok nas będą też inne dzieci i rodzice. Kto wie, może nawet uda nam się stworzyć z naszych ciał wielkie społeczne miasto?

W tym procesie uczestnikami i uczestniczkami zaopiekują się artystki z kolektywu KOLEKTTACZ, które uwielbiają pracę z rodzinami. Warto ubrać się wygodnie, w strój niekrępujący ruchów i zadbać o ciepłe skarpetki. Wydarzenie jest przeznaczone dla dwu-trzylatków wraz z bliskimi im dorosłymi, dostosowane do potrzeb dzieci o różnych wrażliwościach sensorycznych.

Przed spotkaniem otrzymamy Przedprzewodnik, który pozwoli dorosłym i dzieciom zapoznać się z ideą i warunkami warsztatu i poczuć się w nim jak najbardziej komfortowo.

Warto ubrać się wygodnie, w strój niekrępujący ruchów i zadbać o ciepłe skarpetki.

wiek: od 2 do 3 lat
czas trwania: 60 minut

Twórczyni:
Koncepcja i prowdzenie: Paulina Giwer-Kowalewska (Kolekttacz)

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej.
BILETY – cennik:
17 zł – dla jednej osoby
15 zł/szt. – grupowy (powyżej 15 os.)
1 zł – dla opiekuna, opiekunki grupy (jeden na 15 os.) oraz dla osoby asystentującej osobę z niepełnosprawnością
Każda osoba musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej, Kartę Seniora oraz legitymacje Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi, Dawców Przeszczepu oraz Zasłużonych Dawców Przeszczepu – udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.
Fakturę za bilety zakupione online można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.
Możliwość zakupienie biletów przed wydarzeniem w kasie CK ZAMEK tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność kartą lub gotówką.
Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztatyzabawa