Z nowym rokiem – tanecznym krokiem, czyli wrocławskie mamusie na wrześniowym parkiecie

Szkoła Tańca DIAMENT, Wrocław mapa

czwartek 15.09.2016

Bezpłatne / obowiązują zapisy

Zajęcia w klubie mamuśki wrocław

Trochę salsy, szczypta rumby, a także elementy cha-chy – tak właśnie wrocławskie mamy rozpoczną nowy rok szkolny. Na spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Klub Mamuśki, zapraszamy już we czwartek, 15 września br. o godzinie 19.00. Odbędzie się ono w szkole tańca „DIAMENT”, przy ul. Stargardzkiej 15. Wstęp jak zwykle bezpłatny.

Wrzesień dla mamy to nie tylko czas na przygotowanie szkolnej wyprawki, podpisywanie żłobkowych ubrań czy zebrania w przedszkolu. To dobry moment na postanowienia i zrobienie czegoś TYLKO DLA SIEBIE. A ponieważ nowy rok dobrze rozpocząć tanecznym krokiem, tym razem wrocławskie mamy spotkają się właśnie na parkiecie !

Poznamy proste układy i figury, których wykorzystanie w rytm muzyki zapewni uczestniczkom ogromny zastrzyk energii oraz prawdziwej radości. Skupimy się przede wszystkim na tych tańcach, w których występuje ruch bioder: trochę salsy, szczypta rumby,a na zakończenie także cha-cha – zdradza Halina Kwolek, założycielka Szkoły Tańca DIAMENT, choreograf, pedagog i dyplomowany nauczyciel tańca z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Będzie inspirująco, niezwykle kobieco, ale przede wszystkim aktywnie! Do udziału w spotkaniu szczególnie zachęcamy mamy, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia z profesjonalnym tańcem towarzyskim, a świadome poruszanie się po parkiecie od zawsze było ich marzeniem. Po warsztatach jak zwykle czas na mamusiowe pogawędki, wspomnienia z wakacji i wspólne planowanie najbliższych klubowych miesięcy przy pierwszej jesiennej herbacie.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Klub Mamuśki, www.klubmamuski.pl, działające od ponad 5 lat we Wrocławiu i tworzące mamuśkową społeczność w stolicy Dolnego Śląska oraz w 6 innych miastach w Polsce. W ramach Klubu realizowane są cykliczne, bezpłatne spotkania dwa razy w miesiącu – jedno mama+maluszek (dla mam z dziećmi, zawsze na początku miesiąca) oraz pod koniec miesiąca dla samych mam (wieczorne).

Szczegóły spotkania:

Data: 15.09.2016, czwartek, godz. 19.00-22.00

Miejsce:  Szkoła Tańca DIAMENT, ul. Stargardzka 15, 54-156 Wrocław

Szczegóły: http://klubmamuski.pl/index.php/spotkania/najblizsze-spotkania/dla-mam

Zapisy: htps://goo.gl/forms/WClYNHlvA1bcCLgp1

Wstęp bezpłatny.  Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Klub Mamuśki

Klub Mamuśki

Klub Mamuśki - miejsce dla każdej mamy, czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający mamy

Klub to miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:taniecwarsztaty