Z Będzina wyruszy wycieczka do fabryki bombek

Wyjazd z parkingu Lidla w Będzinie mapa

sobota 10.12.2016

20 zł

Jak powstają bombki, szpice, aniołki i mikołaje ze szkła, którymi dekoruje się bożonarodzeniowe drzewka? Można się o tym przekonać, odwiedzając fabrykę ozdób choinkowych w Bęble. Jej zwiedzanie będzie jednym z punktów programu świątecznej wycieczki, która niebawem wyruszy z Będzina.

Program wycieczki zaplanowanej na 10 grudnia obejmie zwiedzanie fabryki ozdób choinkowych w Bęble i udział w organizowanych tam warsztatach plastycznych. Podczas zajęć dzieci własnoręcznie pomalują bombki, które potem zabiorą do domu. W trakcie wizyty w fabryce będzie można także obejrzeć film, pokazujący etapy powstawania szklanych ozdób. Ponadto przewidziano wizytę w sklepie firmowym, gdzie uczestnicy wycieczki będą mogli kupić choinkowe dekoracje.

Następny postój zaplanowano w Krakowie, gdzie zaplanowano czas wolny na zwiedzanie miasta i zakupy na jarmarku bożonarodzeniowym na rynku.

Wycieczka wyruszy o godz. 10:15 z parkingu Lidla w Będzinie. Powrót zaplanowano około godz. 18:30. Udział w wyjeździe kosztuje 20 zł od osoby. W cenę wliczony jest transport autokarem, zwiedzanie pracowni i zapoznanie się z procesem produkcji szklanych dekoracji, udział w warsztatach malowania bombek i możliwość zabrania do domu własnoręcznie wykonanej ozdoby, zapakowanej w pudełko, wizytę na jarmarku bożonarodzeniowym oraz słodki upominek.

Zapisy rozpoczną się 23 listopada o godz. 7:30 w Dziale Promocji i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie. Warunkiem zapisów jest uiszczenie na miejscu opłaty. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie cztery osoby. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 267 30 07 wew. 38.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie