XXI Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Gliwice

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, ul. Barlickiego 3 mapa

poniedziałek 11.03.2019 do niedziela 24.03.2019

XXI Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Gliwice

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach organizuje Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Ta wspaniała impreza muzyczno-taneczna odbywa się już po raz 21 a jej popularność stale rośnie. W zeszłym roku odwiedziło nas 1500 wykonawców z całego województwa śląskiego: tancerzy, muzyków i wokalistów. Biorąc pod uwagę tylko ostatnie 10 lat imprezy, liczba młodych wykonawców robi wrażenie – prawie 10 000 uczestników!

Następujący po przesłuchaniach Koncert Galowy, który odbywa się w Teatrze Miejskim w Gliwicach, daje im możliwość zaprezentowania swoich talentów szerokiej publiczności w prawdziwie artystycznej atmosferze profesjonalnie zorganizowanego koncertu. Wtedy też następuje ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, między innymi statuetki Grand Prix, która powstaje w Katedrze Odlewnictwa Politechniki Sląskiej.

Tegoroczne przesłuchania odbędą się w marcu (część muzyczna 19 i 20 marca a taneczna 27 marca) a Koncert Galowy w kwietniu (26 kwietnia).

więcej informacji: www.mdk.gliwice.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
XXI Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Gliwice

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach

Zapraszamy na zajęcia dzieci i młodzież- tych, którzy chcą tworzyć i niebanalnie spędzać wolny czas! koła artystyczne: plastyczne   graficzne   fotograficzne   taneczne   tańca nowoczesnego   wokalno – taneczne   wokalne   chóralne   teatralne   teatr lalek   śląski teatr obrzędowy    instrumentalne   instrumentalno – wokalne   …

Więcej

Adres:

ul. Barlickiego 3
44-100 Gliwice


Kontakt:

32 232 69 54, 32 232 93 18
mdk@mdk.gliwice.pl
http://www.mdk.gliwice.pl

ZOBACZ TAKŻE:koncertsztukataniec