XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2017

sobota 14.10.2017 do środa 25.10.2017

XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2017

14 października rozpocznie się XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2017. Pokazy spektakli z Polski i zagranicy, pokazy warsztatowe i warsztaty oraz koncerty potrwają do 25 października.

Teatr Powszechny w Warszawie jak co roku zamieni się w centrum festiwalowe – większość wydarzeń odbędzie się w siedzibie przy ul. Zamoyskiego, kilka także w innych warszawskich teatrach (Teatr Lalek Guliwer, Teatr Rampa i Teatr Lalka). Wyjątkowo XXI edycja będzie przebiegać w nowej formule opierającej się na dwóch platformach projektowych. W tym roku zaplanowanych jest ponad 100 rozmaitych wydarzeń.

Festiwal KORCZAK – Platforma Artystyczna
W ramach tej platformy widzowie festiwalowi będą mogli obejrzeć polskie spektakle konkursowe, podlegające ocenie festiwalowego jury. To najlepsze polskie produkcje teatralne dla dzieci i młodzieży. Jej organizatorem jest Polski Ośrodek ASSITEJ we współpracy z Teatrem Powszechnym.

Festiwal KORCZAK – Platforma Edukacji Teatralnej
Obejmuje spektakle zagraniczne i premierowe, koncerty, pokazy warsztatowe oraz warsztaty. Platforma Edukacji Teatralnej „MAM WPŁYW, TWORZĘ, ZMIENIAM” to interdyscyplinarne działania dla dzieci i młodzieży, które mają na celu w kompleksowy sposób uświadomić młodym widzom, jak duży jest ich wpływ na tworzenie kultury we własnym otoczeniu. Partnerem strategicznym jest Teatr Powszechny.

bilety:
http://www.powszechny.com/repertuar.html

kasa@powszechny.com; nr tel.: 22 818 48 19; 22 818 25 16

więcej informacji o Festiwalu i spektaklach:
www.korczak-festival.pl
– FB: www.facebook.com/FestiwalTeatralnyKorczak

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr powszechny logo

Teatr Powszechny

Scena przy ulicy Legionów (niegdyś 11 Listopada) zaczęła działać pod szyldem Teatr Powszechny w maju 1945 roku. Swoją działalność zainaugurowała premierą sztuki Wsiewołoda Iwanowa Partyzant. Od lipca 1945 roku scena zmieniła nazwę na Teatr Powszechny …

Więcej

Adres:

ul. Legionów 21,
91-069 Łódź


Kontakt:

42 633 25 39; 42 633 50 36
teatr@powszechny.pl
http://www.powszechny.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatrzabawa