XXI Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego

MOSiR Hala Parkowa, Łódź, ul. Małachowskiego 5/7 mapa

niedziela 27.11.2016

pałac młodzieży łódź turniej tenisowy

Wszystkich, którzy chcieliby poczuć atmosferę prawdziwej zdrowej rywalizacji lub czują w sobie sportowego ducha zapraszamy na dwudzieste już spotkanie z tenisem stołowym w roli głównej. Jak co roku, zawodnicy będą walczyli o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży.

27 listopada 2016 r., niedziela
godz. 9:00 – 15:00

XXI Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży

Dzieci i młodzież bardzo chętnie uczestniczą w zawodach, a także angażują się we współorganizację. Dołącz do grona sympatyków tenisa stołowego i dopinguj najmłodszych w rozwijaniu ich pasji.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

pałac młodzieży logo

Pałac Młodzieży im. J. Tuwima

Pałac Młodzieży to otwarta na potrzeby środowiska, nowoczesna, atrakcyjna, reprezentacyjna dla miasta województwa i państwa placówka zajęć pozaszkolnych. Drzwi Pałacu Młodzieży są otwarte dla dzieci i młodzieży pragnącej czas wolny spożytkować na rozwój osobowości, talentów, zainteresowań …

al. Wyszyńskiego 86