Aleja Franciszka Mamuszki 2 81-701 Sopot mapa

sobota 09.12.2017 do niedziela 10.12.2017

bezpłatne

XV Sopockie Spotkania Teatralne

W dniach od 9 do 11 grudnia 2017r. w siedzibie MDK oraz na scenie Teatru na Plaży odbędzie się XV edycja Sopockich Spotkań Teatralnych. W ramach projektu organizatorzy zaplanowali dwudniowe otwarte warsztaty teatralne dla młodzieży oraz animatorów ruchu teatralnego, które w tym roku poprowadzą aktorki – Urszula Kowalska i Marzena Nieczuja-Urbańska , Krzysztof Baliński – mim i tancerz oraz Krzysztof Dziwny Gojtowski – absolwent i współpracownik Ośrodka Praktyk Teatralnych Gardzienice. W poniedziałek na scenie sopockiego Teatru na Plaży zaprezentowanych zostanie dziewięć prezentacji z udziałem młodych aktorów ze środowiska małego i dużego Trójmiasta. Realizatorami XV edycji Sopockich Spotkań Teatralnych jest Młodzieżowy Dom Kultury i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Przystań” w Sopocie. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Gminy Miasta Sopotu.

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

Młodzieżowy Dom Kultury to placówka, w której każdy znajdzie dla siebie ciekawe, wartościowe zajęcia w licznych pracowniach, sekcjach i klubach   Kto ?   Każda uczennica i każdy uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, który uzyska zgodę rodziców może zostać …

Młodzieżowy Dom Kultury

81-838 Sopot