Wywołaj Ducha! Zajęcia historyczne w Twojej szkole

środa 14.11.2018 do czwartek 29.11.2018

Zajęcia historyczne dla dzieci

Wywołaj DUCHa! To zajęcia historyczne skierowane do dzieci uczących się w klasach szkoły podstawowej. Nasza fundacja przeprowadza lekcje, które łączą w sobie elementy wykładu i warsztatów – tak, aby wzbudzić zainteresowanie uczniów omawianym tematem.

Zajęcia są prowadzone w sposób nowoczesny, ciekawy, z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej, przeprowadzeniem inscenizacji oraz pracy praktycznej. Dziecko ma cały czas styczność z materiałami historycznymi, a naszym celem jest to, żeby uczniowie poczuli ducha historii! Zajęcia prowadzą wykładowcy najwyższej próby: nauczyciele akademiccy i pasjonaci historii, dla których przekazywanie wiedzy najmłodszym jest prawdziwym powołaniem.

Standardowo cykl składa się z pięciu zajęć, które odbywają się raz w miesiącu lub co dwa tygodnie. Zajęcia trwają 45 minut. Wszystkie dostępne tematy lekcji są dostępne na naszej stronie: http://www.duch.edu.pl/index.php/wywolaj-ducha – w naszej ofercie znajdują się także wykłady dotyczące Józefa Piłsudskiego i odzyskania przez Polskę niepodległości – czyli tematu tak obecnie istotnego i gorąco omawianego. Zapewniamy pełną organizację spotkań: dojazd wykładowców, historyczne rekwizyty i materiały, które są niezbędne do przeprowadzenia zajęć.

Szanowny Czytelniku, jeżeli jesteś rodzicem, prosimy przekaż o nas informację do swojej szkoły i zachęć do skorzystania z naszej oferty. Natomiast jeżeli jesteś nauczycielem, skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji – nasze zajęcia to idealne wypełnienie podstawy programowej!

Historia nie musi być zmorą!

Pozdrawiamy serdecznie, Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii.

Wywołaj Ducha! Zajęcia historyczne w Twojej szkole

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii powstała, aby przekazywać dzieciom i młodzieży wiedzę z zakresu historii Polski oraz historii świata w ciekawy i nowoczesny sposób. Fundacja prowadzi liczne projekty edukacyjne, największym z nich jest DZIECIĘCY UNIWERSYTET CIEKAWEJ HISTORII …

ul. Zielna 39 (Budynek PASTy)
pokój 902, IX piętro, domofon 6.
00-108, Warszawa

uniwersytet@duch.edu.pl