Występy artystyczne, oficjalne wręczenie nagród oraz gwiazda wieczoru – Viki Gabor. Gdyńska Riviera obchodzi swoje 9. urodziny

Centrum Riviera
📅 sobota 22.10.2022
Już niebawem minie dokładnie 9 lat od otwarcia gdyńskiej Riviery. Z tej okazji, już w najbliższą sobotę dla wszystkich gości centrum, zaplanowano szereg atrakcji. Wśród nich m.in. występy artystyczne, strefa stylizacji fryzur czy selfie rooms. Urodzinowy dzień zakończy wyjątkowy koncert gwiazdy wieczoru – Viki Gabor. Start już w najbliższą sobotę o godz. 12:00.

Urodzinowa sobota w Centrum Riviera minie pod znakiem wyjątkowych atrakcji dla gości w każdym wieku. Wydarzenie rozpocznie spektakl zatytułowany „Psiakość” autorstwa Marty Guśniowskiej, zaprezentowany przez gdyński Teatr Komedii Valldal. O odpowiednią dawkę artystycznych wrażeń zadba także znana w całej Polsce, grupa Cheerleaders Gdynia, która na scenie Riviery pojawi się kilkukrotnie. Dodatkowo, przez cały dzień będzie dostępna strefa fryzur i makijażu, gdzie możliwe będzie przygotowanie niezapomnianej stylizację. Tę następnie będzie można uwiecznić w formie zdjęcia lub tik-toka w kolejnej przygotowanej strefie – selfie rooms.

Niezwykle ważnym elementem wydarzenia będzie również oficjalne rozdanie nagród „Gwiazdy Riviery”, dla najlepszych marek obecnych na terenie centrum. Laureaci zostali wyłonieni w otwartym głosowaniu, w którym udział mogli wziąć wszyscy klienci Riviery. Nagrody zostaną przyznane w pięciu kategoriach: najmilsza obsługa, najładniejsza witryna sklepowa, ulubiona kawiarnia lub restauracja, ulubiony sklep oraz najlepsze promocje.

– Najbliższa sobota w pewnością przyniesie wiele fantastycznych emocji oraz wspomnień. To nie tylko symboliczne urodziny naszego centrum, które funkcjonuje już od dziewięciu lat, ale także świetna okazja do rodzinnego spędzenia wolnego czasu. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas atrakcje taneczne, fotograficzne czy muzyczne z koncertem gwiazdy wieczoru na czele, przypadną do gustu wszystkim mieszkańcom Trójmiasta i okolic. Zapraszamy do wspólnego świętowania! – przekonuje Paweł Brach, dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Riviera.

Koncert gwiazdy wieczoru! Przed nami występ Viki Gabor

Najważniejszym punktem programu 9. urodzin Centrum Riviera będzie koncert gwiazdy wieczoru Viki Gabor. Podczas niespełna godzinnego występu, uzdolniona, młoda artystka zaprezentuje wszystkie swoje największe hity. Z pewnością będzie to wyjątkowe, muzyczne doświadczenie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Viki Gabor popularność zyskała m.in. za sprawą udziału w drugiej polskiej edycji „The Voice Kids`’ oraz programie „Szansa na Sukces”, w którym otrzymała przepustkę reprezentantki Polski w zwycięskim 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci. Od tamtej pory kilkukrotnie była nominowana do prestiżowych nagród Fryderyki w kategoriach utwór roku, teledysk roku czy fonograficzny debiut roku. Jej piosenki podbijają polskie listy przebojów. Wśród nich m.in. „Superhero”, „Afera” czy „Ramię w ramię” – utwór wykonywany wspólnie z Kayah.

Dokładny harmonogram na najbliższą sobotę (22 października) wygląda następująco:

12:00 – Spektakl „Psiakość” w wykonaniu Teatru Komedii Valldal

14:00, 15:30, 16:30 oraz 17:30 – Występy Cheerleaders Gdynia

15:00 – Rozdanie nagród „Gwiazdy Riviery”

19:00 – Koncert Viki Gabor

20:00 – Oficjalne zakończenie

Pierwsi goście pojawili się w Centrum Riviera dokładnie 25 października 2013 roku. Od tamtego momentu, lokalizacja już na stałe wpisała się w świadomości mieszkańców zarówno Gdyni, jak i całego Trójmiasta oraz okolic. Riviera pełni funkcję nie tylko centrum handlowo-rozrywkowego, ale również uniwersalnego miejscem spotkań. Na terenie galerii regularnie realizowany jest także szereg różnorodnych inicjatyw jak m.in. otwarte warsztaty ekologiczne, specjalnie przygotowywane ogólnodostępne strefy pielęgnacji, wystawy lokalnych artystów czy konkursy dla szkół.