Wystawa Sekretne życie pszczół w NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 11.06.2021 do wtorek 22.06.2021

Wystawa Sekretne życie pszczół w NoVa Park

Odwiedź całą rodziną NoVa Park w dniach 11-22 czerwca i wspólnie poznajcie sekretne życie pszczół. Przygotowaliśmy dla Was edukacyjną wystawę, która pozwoli na nowo odkryć pracowitych mieszkańców łąki. Ale to nie koniec atrakcji! W piątek 11 czerwca na  pierwszych 100 dzieci odwiedzających wystawę czekają nasiona roślin miododajnych, a w sobotę 19 czerwca mamy dla Was akcję, w której do zdobycia będą m.in. zestawy małego ogrodnika!

„Sekretne życie pszczół” to dydaktyczna podróż po pszczelim ogrodzie. Dlaczego są tak ważne dla naszego świata? Jak wygląda życie w ulu? Jak powstaje miód? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie podczas wystawy w NoVa Park rozmieszczonej w różnych częściach naszej galerii na poziomie 0. Na odwiedzających ekspozycję czekają m.in. ciekawostki związane z życiem pszczół, produkcją wyrobów pszczelich, rodzajami miodów oraz ich zastosowaniem. Wystawę można oglądać od 11 do 22 czerwca w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny.

Pierwszych 100 dzieci odwiedzających wystawę przywitają nasze przemiłe hostessy, które wręczą zestawy nasion roślin miododajnych oraz zachęcą do zasadzenia roślinek wraz z rodzicami na domowym balkonie. Wyrośnięta „mini łąka” będzie idealnym miejscem dla pszczelej pracy, nawet na wysokości 12 piętra.

Wystawie „Sekretne życie pszczół” będzie również towarzyszyć akcja z nagrodami z podziękowaniu za zakupy. W sobotę 19 czerwca w godzinach 12.00-20.00 za zakupy na kwotę minimum 100 złotych będzie można otrzymać upominek w postaci zestawu narzędzi ogrodniczych dla dzieci oraz zestawu nasion roślin miododajnych. Aby zdobyć prezent, wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji z dowodami zakupu (maksymalnie 2 paragony) Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

„Pszczoły i inne owady zapylające odgrywają kluczową rolę w naszym ekosystemie. To właśnie ich ciężkiej pracy zawdzięczamy co trzeci kęs tego, co jemy. Ten fascynujący świat pszczół chcemy pokazać naszym klientom podczas specjalnej wystawy edukacyjnej. W dniach 11-22 czerwca zapraszamy do wielkiego pszczelego ogrodu z kwiatami, a w sobotę 19 czerwca do udziału w akcji, dzięki której można zdobyć ogrodnicze upominki dla dużych i małych”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:ekologiaowadywystawa