Wystawa obrazów dla Dzieci w Poznaniu

piątek 08.05.2015

Wystawa obrazów dla Dzieci w Poznaniu

Wystawa obrazów autorstwa Kasi Blum, pt. „Świat Studio Blum” to niecodzienna możliwość zanurzenia się w wyjątkowym świecie marzeń. Ciepła i pogodna sztuka o dzieciach – dla dzieci i dorosłych – to doskonały pomysł na spędzenie majowego wieczoru… Obrazy Kasi Blum to niepowtarzalne, autorskie ujęcia dziecięcych marzeń. Miłość do natury, baśniowość i rozmarzenie przenikają wszystkie prace malarki. Akwarelowe obrazy autorstwa Kasi Blum to melancholijna a jednocześnie ciepła i pogodna sztuka o dzieciach i dla dzieci.


8 maja 2015, godzina 18:00, Poznań, ulica Krasińskiego 1/1, kawiarnia Sweet Surrender

 

W piątek 8-ego maja o godzinie 18:00 w kawiarni Sweet Surrender w Poznaniu odbędzie się wystawa obrazów, pt. "Świat Studio Blum".

Zaproś swoich przyjaciół, bliskich, dzieci i przyjdź do Sweet Surrender przy ulicy Krasińskiego 1/1, 8-ego maja o 18:00!

Blum to Kasia Blum, Blum to pracownia Studio Blum, ale Blum to przede wszystkim odgłos, który powstaje, gdy zanurzasz się w marzeniu – zanurz się w Sztuce Marzeń Studio Blum!

Więcej na: www.studioblum.com

Wstęp na wernisaż jest wolny.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wystawa obrazów dla Dzieci w Poznaniu

Studio Teatralne Blum - teatr dla najmłodszych

Zawodowy nieinstytucjonalny teatr działający od 2003r.
W wymiar teatralny stara się ujmować doświadczenia różnych dziedzin artystycznych i pedagogicznych. Od 2006r. specjalizuje się w spektaklach dla dzieci naj-najmłodszych tj.  w wieku od 0 do 5-go …

Więcej

Adres:

Stowarzyszenie Via Activa
Scena w CONCORDIA DESIGN
ul.Zwierzyniecka 3
60-813 PoznańKontakt:

666 987 001
info@teatr-blum.pl
http://www.teatr-blum.pl
facebook