Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo mapa

sobota 11.12.2021 do niedziela 12.12.2021

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo

Przed nami wielkie święto miłośników najpopularniejszych klocków na świecie w Galerii Bemowo! W dniach 11-12 grudnia 2021 r. zapraszamy na wystawę autorskich modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®. Zobacz niesamowite modele z Gwiezdnych Wojen, makiety miasteczka oraz bazy kosmicznej, a także istny Dziki Zachód!

Któż z nas nie lubi zabawy z klockami LEGO®! Najpopularniejsze klocki świata cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Stąd pomysł zorganizowania już po raz kolejny wystawy modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO® w Galerii Bemowo!

Tym razem w weekend 11-12 grudnia mieszkańcy Bemowa będą mogli podziwiać takie ekspozycje jak m.in. kolekcja autobusów i tramwajów warszawskich, makieta Western, zamek Black Serpent, kolekcja Star Wars i wiele więcej! Przyjdźcie całą rodziną i poznajcie niesamowite możliwości, jakie oferują klocki LEGO®!

Autorami wszystkich prac prezentowanych na wystawie są warszawscy dorośli fani LEGO®, czyli tzw. AFOLe (Adult Fan of LEGO®) zrzeszeni w klubie WAWLUG (Warsaw LEGO® User Group) z okręgu warszawskiego. W trakcie zwiedzania wystawy będzie można porozmawiać z twórcami i dowiedzieć się, jak zabawka z dzieciństwa przekształciła się w życiową pasję. Autorzy opowiedzą nie tylko o pracach nad poszczególnymi budowlami, ale również odpowiedzą na każde pytanie dotyczące klocków. Na odwiedzających czekają darmowe instrukcje tworzenia małych modeli świątecznych do samodzielnego zbudowania z własnych klocków LEGO® w domowym zaciszu.

Wystawę klocków LEGO® można bezpłatnie oglądać w sobotę 11 grudnia 2021 roku w godzinach 10.00-18.00 oraz w niedzielę 12 grudnia 2021 roku godzinach 10.00-16.00 w Spotykalni zlokalizowanej na poziomie 1 Galerii Bemowo (obok salonu Pepco i Biblioteki Sąsiedzkiej). Organizatorami wystawy są Galeria Bemowo, Spotykalnia oraz WAWLUG – Warsaw LEGO® User Group.

Wydarzenie w Galerii Bemowo odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo można znaleźć na stronie internetowej https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:wystawazabawki