Weleda
Weleda Baby

Wyrusz w podróż kamperem z Atrium Targówek

Atrium Targówek
🗺 mapa
📅 poniedziałek 17.05.2021 do poniedziałek 24.05.2021
Wyrusz w podróż kamperem z Atrium Targówek
Czas wakacyjnych wojaży już niebawem, tymczasem Atrium Targówek przygotowało dla klientów ich zapowiedź. Do 27 maja br. w warszawskim centrum handlowym będzie panować gorąca, letnia atmosfera. Za sprawą wyjątkowej scenerii z kultowym kamperem „ogórkiem” w roli głównej będzie można poczuć się jak na campingu.

Wraz z nadejściem maja oraz pierwszych cieplejszych dni zaczynamy planować wymarzone podróże. Póki jednak pozostajemy w mieście, dzięki scenerii stworzonej w Atrium Targówek będzie okazja, by przedłużyć nastrój „majówkowego” urlopu lub poznać atmosferę campingowych wakacji. Specjalna strefa wraz z retro kamperem VW T2, potocznie zwanym „ogórkiem” będzie idealną scenerią do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Dla klientów, którzy zapragną przedłużyć przygodę z urlopem w kamperze, Atrium Targówek przygotowało konkurs. Do wygrania będzie aż tygodniowy wynajem 4-osobowego kampera, który idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi, jak i grupy przyjaciół. Wystarczy do 27 maja na profilu Facebook zamieścić rymowany, humorystyczny wierszyk o wymarzonej podróży kamperem przez Polskę. Najzabawniejszy i najbardziej kreatywny komentarz otrzyma główną nagrodę.

Dodatkowo, klienci, którzy w dniach 13-27 maja br. zrobią w Atrium Targówek zakupy o minimalnej wartości 150 zł będą mogli odebrać dmuchane koło o „smacznym” wzorze. Natomiast przy zakupach o wartości 300 zł przewidziana została nagroda w postaci karty prezentowej równowartej 50 zł.

Ilość nagród jest ograniczona. Dzienna pula wynosi 50 kart prezentowych oraz 150 kół dmuchanych.

183 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent