Wyprawa Marzeń z Markiem Kamińskim! Obóz Zdobywców Biegunów

Ośrodek Wypoczynkowy Panorama w Kątach Rybackich mapa

poniedziałek 01.08.2016

1500 zł

Obozy Zdobywców Biegunów

Zapraszamy na Wyprawę Marzeń z Markiem Kamińskim. Przez mądrą zabawę i aktywność fizyczną skutecznie uczymy motywacji, odkrywamy talenty, wzmacniamy wiarę we własne siły. To będzie lekcja na całe życie!

Obóz Zdobywców Biegunów to nie tylko wakacyjny wyjazd i wypoczynek, ale aż 36h praktycznych warsztatów z zakresu survivalu i pracy nad sobą.

Poznaj emocje, jakie towarzyszyły Markowi Kamińskiemu i Jaśkowi Meli w drodze na bieguny. Zdobądź swój własny biegun!

Twórcą metody Biegun jest Marek Kamiński – pomysłodawca, założyciel i siła napędowa Fundacji Marka Kamińskiego, podróżnik, polarnik, przedsiębiorca. W 2004 roku zdobył oba bieguny Ziemi z niepełnosprawnym chłopcem – Jaśkiem Melą. Między innymi w efekcie tych właśnie doświadczeń, współpracując z psychologami, pedagogami, ekspertami rozwoju, opracował autorską metodę osiągania celów i pokonywania trudności. Metoda Biegun w praktyczny sposób uczy, jak poprawić i realnie zmienić jakość życia.

Obóz odbywa się w Ośrodku Wypoczynkowym Panorama w Kątach Rybackich w terminie 1-12 sierpnia 2016. Koszt pobytu na Obozie Zdobywców Biegunów to: 1500 zł. Każdy zakupiony bilet udziału na pełnopłatny obóz wspiera wyjazd dzieci na obóz dofinansowany. Obóz kierowany jest do dzieci w wieku 10-15 lat, ciekawych świata i lubiących marzyć!Obozy Zdobywców Biegunów

Pracujemy w oparciu o profesjonalne materiały szkoleniowe, takie jak Dziennik Zdobywcy z indywidualnym zestawem ćwiczeń. Wychowawcami na Obozie są wyłącznie trenerzy metody Biegun certyfikowani przez Fundację Marka Kamińskiego.

Rejestracji na obozy można dokonać na stronie: kaminski.pl/obozy-zdobywcow-biegunow/

Więcej informacji na temat obozu i metody Biegun znajduje się na stronie www.3biegun.kaminski.pl oraz www.kaminski.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wyprawa Marzeń z Markiem Kamińskim! Obóz Zdobywców Biegunów