Wypełnij bezpłatnie PIT w Galerii Madison

Galeria Handlowa Madison Rajska 10 mapa

piątek 20.04.2018 do sobota 21.04.2018

bezpłatne

Wypełnij bezpłatnie PIT w Galerii Madison

Termin składania rozliczeń podatkowych zbliża się wielkimi krokami. Aby ułatwić proces wypełniania formularzy PIT, w Galerii Madison na wszystkich chętnych w dniach 20 i 21 kwietnia będą czekali przedstawiciele profesjonalnego biura rachunkowego Wektor, którzy bezpłatnie pomogą rozliczyć się za rok 2017.

Na wypełnienie i złożenie zeznań podatkowych za rok 2017 mamy już mniej niż dwa tygodnie – ostateczny termin to 30 kwietnia. Nikt nie lubi wypełniać PIT-u, ale ten proces nie musi być długi, żmudny i stresujący. Aby wszystko poszło szybko i sprawnie wystarczy mieć fachową pomoc. To właśnie uzyskają klienci, którzy przyjdą do Galerii Madison w piątek lub w sobotę (20-21 kwietnia) w godzinach 10:00 – 18:00. Na pierwszym piętrze, przy specjalnym stanowisku, będą dyżurować przedstawiciele profesjonalnego biura rachunkowego Wektor. Udzielą oni darmowej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z rozliczeniem podatku – przeprowadzą chętnych przez proces wypełniania formularza i obliczą wszelkie należne ulgi.

Darmowa usługa dostępna będzie tylko dla płatników będących osobami fizycznymi. Każdy chętny będzie musiał mieć przy sobie rozliczenie PIT-11 otrzymane od pracodawcy oraz inne dokumenty świadczące o uzyskaniu dochodów w minionym roku podatkowym. Dodatkowo, osoby którym przysługują ulgi podatkowe, muszą przynieść dokumenty poświadczające te uprawnienia.
Formularz będzie wypełniany na komputerze i przekazywany w formie wydruku osobie rozliczającej się. Następnie wystarczy go tylko wysłać do odpowiedniego urzędu pocztą lub zanieść osobiście.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Galeria Madison

Godziny otwarcia
Pon - Sob 9.00 - 21.00
Niedziela 10.00 - 20.00

Więcej

Adres:

ul. Rajska 10, Gdańsk


Kontakt:

(58) 766 75 30
info@madison.gda.pl
http://www.madison.gda.pl

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także