Wypędzamy nudę ze Starego Rynku

Stary Rynek mapa

niedziela 14.08.2016

restauracja Bulwa/R

Niedziela na Starym Rynku to dla dzieci czas spędzony w krainie zabawy, magii, niesamowitych przygód i spotkań z bohaterami popularnych bajek. Natomiast dla dorosłych  to spokojnie zjedzony obiad, rozmowa z najbliższymi bez martwienia się o to, co dzieje się w tym czasie z maluchami.
Jak to możliwe? Wystarczy skorzystać z zaproszenia restauracji Bulwa/R. W każdą niedzielę organizowane są obiady z animacjami dla dzieci prowadzonymi przez Mascot Event Agency.
Kiedy rodzice jedzą obiad, dzieci przez dwie godziny mają mnóstwo zabawy, a szef kuchni Maciej Seyda przygotowuje dla nich także specjalne menu.
Przykładowe menu dla dzieci: delikatny rosołek z kurczaka zagrodowego z makaronem mini farfalle, zupka pomidorowa z makaronem mininfarfalle, fileciki z kurczaka zagrodowego w płatkach kukurydzianych z frytkami i tartą marchewką z jabłkiem, makaron farfalle z delikatnym sosem bolońskim, panierowane fileciki z soli z ryżem jaśminowym i świeżym brokułem, deser lodowy z owocami, bitą śmietaną i rurkami waflowymi.
Wśród atrakcji dla małych Gości przygotowane są: malowanki, układanki, spotkanie z Koziołkami, zamykanie w mega bańkach, czytanie i opowiadanie bajek, lepienie z ciastoliny. Co tydzień coś fajnego, coś innego, zaskakującego.
Podczas takich rodzinnych obiadów można też zorganizować urodzinki lub imieninki.
Cena to 90 zł od osoby dorosłej. W tej cenie Gość otrzymuje: obiad 3-daniowy dla osoby dorosłej oraz obiad według specjalnego menu dla dzieci, a także ponad dwugodzinną zabawę pod czujnym okiem animatorek. Dla dzieci do 14 roku życia dania z menu z 50% rabatem
Bulwa/R to restauracja przyjazna dzieciom, w której nie ma miejsca na nudę, za to jest pełno zabawy, śmiechu i smaku nie tylko w niedzielę.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:weekend
Wypędzamy nudę ze Starego Rynku