Wyjątkowy Dzień Dziecka z Hot Wheels

u. Francuska 6 w Bielanach Wrocławskich mapa

sobota 02.06.2018 do niedziela 03.06.2018

Udział bezpłatny

szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka

Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Samochody Hot Wheels, Klocki Meli, drukarki 3D i zajęcia z podstaw programowania to tylko niektóre z atrakcji, jakie Park Handlowy Auchan Bielany zaplanował  dla maluchów na 2 i 3 czerwca.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Z okazji  Dnia Dziecka wszystkie maluchy, które odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany, mogą liczyć na moc wesołej zabawy, kreatywnych zajęć i mnóstwo uśmiechów. Dla małych fanów samochodów i wyścigów przygotowano specjalną strefę Hot Wheels. Uczestnicy zabawy będą budować długie i kręte tory wyścigowe z wieloma pętlami, które  staną się następnie miejscem rajdowych zmagań znanymi autami Hot Wheels. Dzieci będą mieć do dyspozycji różne zestawy torów oraz samochody klasyczne i wyścigowe.

W strefie kreatywnych zabaw młodsze dzieci będą mogły bawić się kolorowymi Klockami Meli. Elementy przypominające swoim kształtem puzzle pozwolą małym budowniczym stworzyć płaskie i przestrzenne konstrukcje. Będzie można korzystać z przykładowych wzorów, jak i własnej fantazji.

Żądne wiedzy maluchy wezmą udział w zajęciach i grach rozwijających logiczne myślenie oraz zapoznają się z technologicznymi nowinkami. Dzieci będą mieć okazję zgłębić podstawowe tajniki programowania i poznają  narzędzia, które umożliwiają tworzenie własnych gier, animacji, prezentacji multimedialnych czy quizów. Wszystko to w prostej formie kreatywnych zabaw, barwnej oprawie i pod okiem doświadczonych animatorów.

Część atrakcji będzie przybliżała działanie drukarek 3D. Na specjalnie przygotowanym stanowisku maluchy poznają możliwości narzędzia i zobaczą gotowe produkty powstałe dzięki drukowi 3D. Wszyscy zainteresowani stworzą swoje własne projekty breloczków przeznaczone do druku, następnie na ekranie telewizora będą obserwować proces drukowania, a powstały przedmiot otrzymają jako pamiątkę. Dzień Dziecka z tyloma atrakcjami musi być udany! 

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka odbędą się 2 i 3 czerwca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zabawy i zajęcia będą prowadzone w sobotę od godz.: 12:00 do 20:00 oraz w niedzielę od 12:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie