Wyjątkowo piękny maj w Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum w Bydgoszczy

Wyjątkowo piękny maj w Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum w Bydgoszczy

Dom Edukacyjno- Kulturalny Regnum, ul. Bośniacka 3
🗺 mapa
📅 środa 04.05.2016 do wtorek 31.05.2016
Wyjątkowo piękny maj w Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum w Bydgoszczy
Jak co miesiąc zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy na cykl bezpłatnych zajęć i warsztatów. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie! Najmłodsze dzieci i ich Rodziców zachęcamy do udziału w zajęciach rytmicznych (pierwsze 4 maja, godzina 16:45) i muzycznych (9 maja, godz. 17:00). Szczególnie polecamy je dla Maluszków, które wkrótce rozpoczną edukację w przedszkolu. Aktywne przedszkolaki i dzieci w wieku szkolnym mogą uczestniczyć w zajęciach karate. Wychodzimy z założenia, że dzieci najlepiej się uczą poprzez zabawę, dlatego nasze zajęcia zawsze urozmaicamy zabawami ruchowymi. Przedszkolaki zapraszamy do Przedszkolnej Chatki (ul. A.G. Siedleckiego 12) 17 maja o godzinie 16:45. Zajęcia dla dzieci od 6 roku życia odbywają się 18 maja o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 56 (ul. Bośniacka 3).

Jeżeli Twoje dziecko jest w wieku przedszkolnym i lubicie wspólne zabawy ruchowe i plastyczne, mamy dla Was aż trzy interesujące warsztaty. „Gimnastyka umysłu”, to warsztat, który nauczy Was i wasze pociechy ćwiczeń poprawiających pracę mózgu.  Zapraszamy 5 maja o godzinie 15:30. Kolejny warsztat kierujemy dla miłośników prac manualnych. Wykonamy szkatułkę z papierowego kartonu i kolorowych słomek. Na pewno przyda się do przechowywania małych skarbów lub na prezent dla bliskiej osoby. Widzimy się 10 maja o godzinie 15:30. A na koniec zorganizujemy warsztat z Metody Ruchu Rozwijającego, która wspiera i stymuluje rozwój emocjonalny i fizyczny dzieci. Czekamy na Was 12 maja o godzinie 15:30. Warsztaty dla przedszkolaków odbywają się w Przedszkolnej Chatce.

Mieszkańcy Wzgórza Wolności, którzy szukają dla siebie ciekawych zajęć mogą nas odwiedzić w Szkole Podstawowej nr 56. Prowadzimy tam zajęcia taneczne dla dzieci w wieku szkolnym (9 i 23 maja, godzina 18:00). Dla dorosłych mamy aż 3 propozycje: Zumba (11 maja, godz. 17:00), gimnastyka ogólnokondycyjna (16 maja, godz. 17:30 i 25 maja, godz. 18:00) oraz fitness (18 maja, godz. 18:00). Jeżeli lubisz sport i ćwiczenia, koniecznie przyjdź do nas!

Szczegóły jak zawsze na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.
Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zadzwoń: 793 101 280, 52 371 10 51 lub wyślij wiadomość: fundacja@nowe-pokolenie.pl (w treści mejla prosimy napisać: rodzaj zajęć, imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu, w przypadku dzieci również wiek).

Dom Edukacyjno- Kulturalny Regnum jest prowadzony przez organizacją pożytku publicznego o charakterze non profit – Fundację Nowe Pokolenie, która skupia się na rozwoju talentów dzieci i młodzieży.  Dochód z organizacji zajęć popołudniowych przekazujemy na działalność charytatywną Fundacji, m.in. organizację Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie