Weleda
Weleda Baby

Wygraj zaproszenie na Animals Days i spotkaj się z Nelą Małą Reporterką

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
🗺 mapa
📅 wtorek 19.03.2019 do poniedziałek 25.03.2019
Wygraj zaproszenie na Animals Days i spotkaj się z Nelą Małą Reporterką

Animals’ Days’ 2019 i  Nela Mała Reporterka gościem specjalnym targów! Zdradzi kulisy wyprawy do Borneo, krainy łowców głów.

Nie boi się krokodyli i waranów z Komodo, a węże to jej ulubione zwierzęta. Zwiedziła 5 kontynentów, napisała 12 książek wydanych w rekordowych nakładach, prowadzi autorski program w telewizji, a jej przygody śledzą tysiące wiernych fanów. Nela Mała Reporterka po raz kolejny zdradzi kulisy swoich wypraw i zaprosi do Bardzo Dzikiej Strefy na targach Animals’ Days 2019 w Ptak Warsaw Expo. 

Przedziera się przez tropikalne lasy, nurkuje na rafie koralowej, wspina się na wulkany i nie boi się wskoczyć do lodowatego morza w Zatoce Botnickiej. Nic dziwnego, że jej spotkania autorskie są oblegane przez tysiące fanów: jej rówieśników i dorosłych, którzy nie mogą wyjść z podziwu, jak szybko można spełnić marzenia w tak młodym wieku. Postać niezależna i tajemnicza, nie próbuje nikogo pouczać ani wychowywać. Niczym rasowy podróżnik sama stawia czoła przygodom i nie czeka, aż ktoś wyratuje ją z opresji. Największe wyzwanie jednak dopiero przed Nelą.

Nela zaprasza Was na spotkanie autorskie, na którym opowie o różnych przygodach i swojej najnowszej książce „Nela i wyprawa do serca dżungli”, w której dotarła do łowców głów na Borneo
Po spotkaniu będzie podpisywać książki, będzie też można zdobyć pieczątki oraz zobaczyć z bliska prawdziwe skunksy.

Mamy dla Was zaproszenia na Targi Animals Days’ : 5 podwójnych zaproszeń na sobotę 30 marca i  5 podwójnych zaproszeń na niedzielę 31 marca.

Tutaj znajdziesz szczegóły

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 25 marca

Uwaga! Odezwiemy się jedynie do Zwycięzców konkursu, brak maila zwrotnego oznacza brak wygranej!

852 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent