Wygraj zaproszenia do kina na film Samsam! Czeka aż 35 podwójnych zaproszeń do kin w całej Polsce!

📅 piątek 07.08.2020 do niedziela 09.08.2020
Glutozaur, Łóżkosikacze i cała masa kłopotów! Poznaj kosmicznych (super)bohaterów animacji Samsam
W odległej galaktyce, na SamPlanecie, mieszka nieustraszony Samsam. Chłopiec uczęszcza do szkoły superbohaterów i marzy, by któregoś dnia dołączyć do swoich rodziców w ich intergalaktycznych misjach.

Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających super-bohaterskich rodziców, grupę super przyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu… Do szczęścia brakuje mu tylko jednego, czyli supermocy. Bo ta, nie wiedzieć czemu, jeszcze się nie ujawniła!
Pewnego dnia Mega – nowa tajemnicza koleżanka z klasy Samsama oznajmia chłopcu, że potrafi nauczyć go ponadludzkich zdolności. Zaciekawiony propozycją Samasam wyrusza wraz z Megą w międzygalaktyczną podróż. W jej trakcie odkryje, że przyjaźń i odwaga są najlepszymi supermocami, jakie można zdobyć.

W kinach od 7 sierpnia!

Uwaga! Z okazji premiery filmu „Samsam” mamy dla Was zaproszenia na ten film do wszystkich kin Cinema City w Polsce (do wykorzystania w okresie 10-13.08.2020). W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń!

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Uwaga! Ze względu na charakter konkursu lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 7-8 sierpnia wyślecie maila na adres redakcja@miastodzieci.pl o tytule Samsam, w treści zaś wpiszecie swoje nazwisko i wiek dziecka.