Wygraj kosmetyki firmy Weleda!

poniedziałek 02.08.2021 do niedziela 15.08.2021

Wygraj kosmetyki firmy Weleda!

Już minęła połowa wakacji i mamy nadzieję, że spędzacie je miło w gronie najbliższych  – po dniu pełnym wrażeń przydadzą się 100% certyfikowane kosmetyki naturalne i organiczne do holistycznej pielęgnacji dzieci i dorosłych. Zestawy kosmetyków marki Weleda czekają w konkursie Miasta Dzieci!

Weleda to firma farmaceutyczno-kosmetyczna ze 100 letnim doświadczeniem produkująca w 100% certyfikowane kosmetyki naturalne i organiczne do holistycznej pielęgnacji dzieci i dorosłych. Ich główne zadanie to troskliwa pielęgnacja od stóp do głów oraz wspieranie naturalnych funkcji skóry i organizmu. Stąd tak duża dbałość o odpowiedni dobór naturalnych kompozycji.

Produkty dla niemowląt i dzieci mogą być stosowane już od 1- wszego dnia życia. Ich receptury powstają w wyniku współpracy z położnymi.

W konkursie czeka 5 zestawów nagród

Jak zdobyć  nagrody?

Tutaj znajdziesz szczegóły!

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie