Wszyscy razem za naukę

poniedziałek 03.08.2020 do środa 30.09.2020

Wszyscy razem za naukę

Akcja #WszyscyRazemZaNaukę to projekt, który ma na celu szerzenie treści edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Jego pomysł narodził się w czasie ogólnoświatowej pandemii, gdy wszyscy – wraz z sektorem oświaty – zostali zmuszeni do przeorganizowania swojej codzienności.

Misją Planety Robotów, która jest organizatorem akcji, od zawsze było szerzenie nauki poprzez zabawę, więc i tym razem postarali się, by przekuć trudną i niecodzienną sytuację w coś pozytywnego.

Projekt #WszyscyRazemZaNaukę zrzesza YouTuberów, którzy na co dzień publikują treści związane z LEGO, grami czy eksperymentami. Specjalnie w ramach akcji przygotowali dodatkowe materiały po to, by wesprzeć najmłodszych w nauce. Do akcji włączyli się między innymi Brodaty Geek, SimsWeek czy MegaSpaceFighter.

Tematyka filmów objętych projektem jest bardzo szeroka, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – ciekawe eksperymenty, projekty DIY, instruktaż jak stworzyć robota, treści matematyczne oraz wiele innych ciekawych i inspirujących rzeczy.

Wszystkie materiały znajdują się pod tym linkiem: https://www.planetarobotow.pl/wszyscy-razem

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
planetarobotow logo

Planeta Robotów

Planeta Robotów od 2013 roku daje wzór, jak powinny wyglądać dobre zajęcia z LEGO robotyki dla dzieci i młodzieży. Nasze warsztaty powstały z pasji do robotów i kreatywnej edukacji.

Podczas zajęć staramy się przekazać naukowego …

Więcej

Adres:

ul. Włoska 8
00-777 Warszawa


Kontakt:

731 471 482
waw@planetarobotow.pl
https://www.planetarobotow.pl
facebook