Wspólne kolędowanie, kiermasz i warsztaty w Windzie

Winda - Gdański Archipelag Kultury, Racławicka, Gdańsk,
📅 piątek 16.12.2016 do sobota 17.12.2016
chór koledowanie

Pierwszego i drugiego dnia odbędzie się kiermasz świąteczny. Będzie można nabyć wiele ręcznie wykonanych ozdób (nie tylko związanych ze świętami) dla siebie bądź w prezencie dla kogoś bliskiego.

16.12.2016

Kiermasz świąteczny *

godz. 16:00-20:00

Wigilia Jazzowa

wstęp: potrawa wigilijna

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu:

Joanna Knitter – wokal

Adam Żuchowski – kontrabas

Piotr Góra – perkusja

Artur Jurek – piano

17.12.2016

Kiermasz świąteczny *

godz. 11:00 – 15:00

godz. 11:00 – 14:00 Warsztaty rękodzieła ZRÓB TO SAM – tworzenie ozdób świątecznych: zawieszki do prezentów, ozdoby choinkowe z filcu (choinki i serduszka), papierowa światełka.

wiek uczestników: 6-12 lat (Zapraszamy również dzieci razem z rodzicami.)

ZAPISY: winda@gak.gda.pl, tel. 58 344-90-53

wstęp wolny

ZRÓB TO SAM to zajęcia pobudzające wewnętrzną kreatywność. Uczestnicy nauczą się jak utworzyć „coś z niczego”. W edycji przedświątecznej pokażemy łatwe i ciekawe sposoby na przygotowanie ozdób świątecznych. Będzie twórczo, kreatywnie i nieszablonowo!

instruktor: Ewa Dettlaff – absolwentka ASP w Gdańsku, twórczyni projektu „Ja tu tylko szyję”, miłośniczka wszystkiego, co wykonane ręcznie.

REGULAMIN KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO (dla wystawców)

1. Organizatorem Kiermaszu jest WINDA Gdański Archipelag Kultury.

2. Kiermasz odbędzie się w dniach:

• 16 grudnia 2016 – w godz. 16:00-20:00,
  • 17 grudnia 2016 – w godz. 11:00-15:00

w siedzibie Klubu WINDA GAK przy ul. Racławickiej 17 w Gdańsku.

3. Kiermasz jest imprezą organizowaną dla osób zajmujących się rękodziełem, w związku z zajęciami prowadzonymi przez Organizatora, i ma na celu:

• Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych
  • Aktywizacja działań grup artystycznych  i twórców indywidualnych
  • Ukazanie dorobku artystycznego osób zajmujących się rękodziełem.

4. Warunki uczestnictwa w Kiermaszu:

• zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 12 grudnia br., na adres e-mail: winda@gak.gda.pllub telefonicznie: 58 344 90 53, podanie informacji z danymi kontaktowymi Uczestnika wraz z opisem proponowanego do sprzedaży lub ekspozycji asortymentu
  • złożenie oświadczenia o świadomości obowiązków wynikających z regulacji prawnych odnoszących się do prowadzenia działalności handlowej, w tym zobowiązań finansowo-skarbowych

5. Organizator zapewnia stoisko wystawiennicze Uczestnikowi zobowiązując go do utrzymania porządku na stoisku oraz przestrzegania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektu oraz instrukcji porządkowych Organizatora.

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki osób i uszkodzeń towaru przed, po i w trakcie trwania Kiermaszu.

7. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby działań informacyjnych i promocyjnych prowadzonych przez Organizatora.

8. W kwestiach nienazwanych w regulaminie decyduje Organizator.

9. Organizator ma prawo dokonywania zmian w regulaminie bez podawania przyczyny.

10. Ostateczna i wiążąca interpretacja regulaminu należy do Organizatora.

11. „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, iż:

–      administratorem zbieranych w kartach zgłoszeń danych osobowych jest Gdański Archipelag Kultury z siedzibą w Gdańsku, ul. Dworcowa 9, 80 – 026

Gdańsk; wpisany do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Gdańska pod numerem 2/ 92, NIP 583-10-10-860,

–      zbierane dane osobowe przetwarzane będą tylko dla zapewnienia prawidłowej organizacji zajęć i zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom,

–      zbierane dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom,

–      uczestnicy zajęć prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

–      podanie GAK danych osobowych jest dobrowolne.”

WINDA GDAŃSKI WRCHIPELAG KULTURY

Ul. Racławicka 17, 80-406 Gdańsk