Wrześniowe Ściganie 2016 – zawody kolarskie dla dzieci

Welodrom KS "Społem", Łódź, ul. Północna 36 mapa

sobota 17.09.2016

wrześniowe ściganie - zawody kolarskie dla dzieci Łódź

Klub Sportowy „Społem” zaprasza na cykl wrześniowych zawodów kolarskich, które odbędą się na społemowym torze kolarskim w dniach 4, 10 i 17 września.

 

Zawody przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat (podział na 5 kategorii wiekowych). Zawodnicy uprawiający kolarstwo (od żaka do juniora) będą mogli ścigać się w kilku konkurencjach m.in. wyścig punktowy czy scratch. Wymagany jest własny rower i kask. Zapisy od godziny 10:00 w pawilonie kolarskim. Start zawodów przewidziany jest na godzinę 11:00.

Dodatkową atrakcją dla miłośników kolarstwa będą, organizowane przez Stowarzyszenie Łódzkiego Towarzystwa Cyklistów, wyścigi Cyklosport i Masters.

Podczas Wrześniowego Ścigania przewidziana jest loteria fantowa (10.09 i 17.09). Nagrodami głównymi w loterii będą wieża stereo oraz rower.
Jak już zdążyliśmy was przyzwyczaić, możecie także liczyć na masę innych wartościowych nagród. Potrawy z grilla, a także słodki poczęstunek powrócą!!

Obiecujemy rodzinną atmosferę sportowego święta oraz dużo sportowych emocji. Nie możecie tego przegapić!!

ZAPRASZAMY!!!

Wszystkie imprezy w ramach Wrześniowego Ścigania są dofinansowane z budżetu Miasta Łodzi w ramach programu „Lubię sport – ogólnodostępne zajęcia i imprezy sportowo – rekreacyjne dla najmłodszych łodzian”.

Kontakt do organizatora:
Telefon: (+48) 42 632 65 19
Adres e-mail: biuro@ksspolem.pl
Strona www: www.ksspolem.pl

Wydarzenie na Facebooku

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:rowersportowozawody

Zobacz także