Wrześniowa Sztuka Bajek

ARS, ul. Św. Tomasza 11 mapa

sobota 24.09.2016 do niedziela 25.09.2016

12 zł /10 zł

Sekretne życie zwierzaków domowych

W kinie ARS na ul. św. Tomasza 11 trwa w najlepsze weekendowy cykl filmów i bajek dla dzieci! Na seanse przeznaczone dla naszych najmłodszych widzów zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę w godzinach południowych.

Wrześniowe soboty:

Sekretne życie zwierzaków domowych – 90’ dubbing

Jeśli do tej pory myśleliście, że wasze pieski, kotki, kanarki, myszki, szczurki i inne mysie-pysie spędzają czas, kiedy wychodzicie do szkół i pracy, na tęsknym oczekiwaniu na was, szybko zweryfikujecie tę opinię. „Sekretne życie zwierzaków domowych” pokazuje, czym tak naprawdę zajmują się nasze zwierzaki, kiedy tylko opuścimy próg domu.

W manhattańskim wieżowcu dzień zaczyna się z chwilą, gdy dwunożni właściciele czworonogów opuszczają mieszkania, by udać się do pracy, szkoły i na swoje codzienne spotkania. Dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa codzienność zwierzaków domowych każdej maści, koloru, upierzenia i rasy, ich codzienna rutyna od 9 do 17. To wtedy spotykają się ze sobą pod naszą nieobecność, opowiadają sobie o swoich właścicielach, oglądają Animal Planet, zwierzęce reality show. Jest wśród nich Max, szybki, skoczny i zwinny terier, dla którego centrum życia jest właścicielka Katie. Max jest w niej zakochany bezgranicznie, ale sytuacja nieco się komplikuje, kiedy Katie przynosi do domu wielkiego psiaka – Duke’a, który ma dotrzymywać Maxowi towarzystwa, kiedy ona jest w pracy. Duke nieco odstaje od reszty zwierzaków z manhattańskiego wieżowca – jest wielki, nierasowy, a do tego nie umie się zachować. Kiedy nielubiący się duet znajdzie się na niebezpiecznych przedmieściach Nowego Jorku, Max i Duke będą musieli zakopać topór wojenny i zjednoczyć siły przeciwko przebiegłemu królikowi Snowballowi, stojącemu na czele armii porzuconych zwierzaków, swoistej zwierzęcej mafii. Nie mają wiele czasu, Katie wróci do domu w okolicach obiadu…

 

Wrześniowe niedziele:

Bajki okiem malucha – 60’ dubbing

Bajki okiem malucha to bloki animowanych krótkometrażowych bajek przeznaczonych dla najmłodszego widza. W ramach nich wyświetlimy dwa polskie seriale: Mami Fatale i Hip Hip Hurra.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkafilmpatronat

Zobacz także