Wizyta w Przystanku Świętego Mikołaja w Drzewinie

Drzewina (35 km od Gdańska) mapa

niedziela 12.11.2023 do sobota 25.11.2023

Wizyta w Przystanku Świętego Mikołaja w Drzewinie

Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi do Przystanku Świętego Mikołaja w Drzewinie. To wyjątkowe miejsce zlokalizowane w spokojnej, naturalnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym i szybkim dojazdem z Trójmiasta.

Wizyta w naszym Przystanku składa się z kilku ciekawych, przemyślanych i angażujących punktów. Zwiedzanie rozpoczynamy spacerem po zewnętrznych atrakcjach takich jak Żywa Szopka, Mikołajowe Kino w namiocie sferycznym, Legendarny Namiot KOTA, aby następnie przejść do budynku głównego Przystanku, gdzie znajduje się Wielka Wystawa Świąteczna, Warsztat Elfów, Jarmark Świąteczny i oczywiście Biuro Świętego Mikołaja. Czas trwania wizyty to około 4 godzin. Wejście odbywa się co pół godziny w około 50-osobowych grupach (łączymy w jedną dużą grupę kilka rodzin). Pierwsze wejście możliwe jest o godz. 9.00, ostatnie wejście o godz. 12.30. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja wejścia na konkretną godzinę.

Rezerwacje: mikolaj@kompas.pl lub tel. 58 303 18 78.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony www.przystanekswietegomikolaja.pl

1 KAC_7627_2 KAC_7672
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas istnieje od 1998 roku. Od początku tworzymy nasze obozy zgodnie z ideą: pasja, przygoda, doświadczenie. Preferujemy aktywny tryb życia i chcemy taką postawę zaszczepić młodszym pokoleniom.  Wiemy też, że …

Więcej

Adres:

ul. Asesora 72, 80-119 GdańskKontakt:

tel (+48 58) 303 18 78
biuro@kompas.pl
http://www.kompas.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:Mikołaj