Weleda
Weleda Baby

Wiwat Niepodległa! Piknik Niepodległościowy

Piaseczno, pl. Piłsudskiego
🗺 mapa
📅 sobota 11.11.2023
Wiwat Niepodległa! Piknik Niepodległościowy
Jak co roku zapraszamy do wspólnego świętowania 11 listopada. Poza częścią oficjalną, podobnie jak rok temu Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Piknik Niepodległościowy. WIWAT NIEPODLEGŁA!

W programie mamy mnóstwo atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie! Zachęcamy do udziału całe rodziny. Uczcijmy jeden z najważniejszych dni w roku dobrą zabawą i wspólnie spędzonym czasem!
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

W programie:
12.00 – „Niepodległa do Hymnu”, występ Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej
12.30, 13.30, 14.30, 15.15 – pokazy mażoretek „Szyk”
13.00, 14.00, 15.00 – pokazy bicyklowe
15.30 – pokaz tańców polskich ze wspólnym tańcem poloneza oraz stoiska animacyjne i retro zabawy

W szeregach Mażoretek „Szyk” jest 92 tancerki podzielonych na cztery grupy wiekowe. Od 2011 roku instruktorem Mażoretek Szyk jest Magdalena Chętkowska. Dziewczęta występują z pałeczkami mażoretkowymi, pomponami, buławami, tworzą układy show z różnymi rekwizytami takimi jak: flagi, wstążki czy też wachlarze. Zespół „Szyk” uczestniczy nie tylko w przemarszach paradnych lecz również uświetnia swoimi barwnymi układami choreograficznymi muzykę orkiestry. Dziewczęta poza współpracą z orkiestrą prezentują się również samodzielnie na wielu uroczystościach, promując naszą gminę w kraju i zagranicą. Mażoretki występują na pokazach estradowych, paradach ulicznych, konkursach oraz mistrzostwach. Każda grupa mażoretek ćwiczy pod okiem instruktorki Magdaleny Chętkowskiej raz w tygodniu.

794 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent